Jump to content

Bana Gelen Mesajlar Hakkında

forjest
 Share

Recommended Posts

Bana Gelen Mesajlar Hakkında

Yeni eve taşındık ancak internet alt yapısı bulunmadığından magnet superbox redbox 4,5 G taşınabilir internet kutuları için bilgi almaya gerekli operatörlere gittim fiyat performans arayışındaydım Vodafone'a gittiğimde aldığım cevap redbox'ı artık kullanmıyoruz dedi sonuç negatif. Turkcell operatörüne gittim superbox için fiyat sordum aylık 1000tl ücret talebinde bulunuldu. Fiyatından dolayıda soğuk baktım sonuç negatif. TTNet'in türk telekom binasına gittim magnet internet için fiyat performan sordum 16 Megabit hız var dediler sınırlı internet paketi düzeni var diye bundanda vazgeçtim.

Dün gitmiştim operatörlerden bilgi almak için bugünde bana Türk Telekomdan ve Vodafondan iki farklı mesaj geldi. Mesajları alta ekleyeyim.

Türk telekom mesajı: Değerli müşterimiz. TTNET hizmetinize ait fatura hesabınızdaki ...telefon numaram var burada... Numaranızı doğrulamak için ???? nolu referans kodlu doğrulama kodunuz. ??????

Vodafone mesajı: Vodafone ev interneti başvurunuz için tek kullanımlık şifreniz ??????? falan şifre işte.

Öğrenmek istediğim acaba benim gittiğimde internet alt yapısı bulunup bulunmadığı öğrenmek için ev adresimi vermiştim. Alt yapı sorgulama yapıldı olmadığıda sistemde çıktı. Acaba bundan dolayımı mesajlar geldi bana diye düşünüyorum. Bu mesajları kale almam gerekirmi yoksa gerekmezmi. Siz değerli yorum yapan arkadaşlara sormak istedim durumu.

Edited by forjest

forjest, 28 dakika önce yazdı:

internet alt yapısı bulunup bulunmadığı öğrenmek için

Reklam amaçlı mesaj. Hiç bir değeri yok üstad. Artık habire mesaj atarlar 

• Like 2

bozart, 1 saat önce yazdı:

Reklam amaçlı mesaj. Hiç bir değeri yok üstad. Artık habire mesaj atarlar 

Normalde kale almamda operatörleri ziyaret ettiğimden hemen birgün sonra mesajın gelmesi beni şaşırttı ondan dolayıda burada konu açma fikri geldi aklıma. Yoksa reklam amaçlı yaptıklarını bende anlıyorum az çok. Yorumun için teşekkür ederim değerli kardeşim. :)

• Like 1

Bir gün yanlışla Telekom operatörünu aradım acaba ne satıyorlar diye. 0850 ile başlıyordu nosu. Sonra bana tarifeleri saymaya başladı bende para yoktu. Neyse düşünürsem sizi arayacağım dedim. Keşke aramaz olaydım o günden bugüne hâlen farklı 0850 nolu telefonlar dan beni tam 20 den farkli telden  bu numaradan arıyorlar. Bende aradikca engeli basıyorum. Artık bende ümidi kestiler SMS atıyorlar bana 😀burasi Türkiye heran herşey olabilir üstadım 

Edited by bozart
  • Like 1

bensuslu11, 20 dakika önce yazdı:

Ana bayilere gitmediyseniz muhtemelen pirim için sizi otomatik eklediler. 

Çok mantıklı evet prim için eklemiş olabilirler kafama yattı.

Yaklaşık bi 4 sene, her senenin ortalama 4 ayı boyunca Wimax kullanmıştık, o zamanlar android ics vs. yeni çıkmıştı. CS de sxe programı halen gerekli olduğu zamanlardı. 28-60 Max yağmurlu zamanlarda ping oluyordu, garip şekilde memnunduk telekomdan. Halen devam ediyormuş hizmeti, genel müdürlükten bir talep edin isterseniz, yerel şubeler bilmez, üstüne benim dayım size altyapıyı 2 haftada getirir derler. Baz istasyonuna ortalama 2km mesafemiz vardı ve dağ, taş, ovaydı. (Sivasımın yolu dahi olmayan köyü)

clf1o78.jpg

15vinbi.jpg

Please register to see this content.

Edited by CS BETA