Jump to content

Harddisk Bölüm Sorunu.

umutcnakn

Recommended Posts

Elime bitane sata harddsikli casper masaüstü bir bilgisaayar geçti.BUnu formatlamam istendi baktım hdd sata , sata entegreli cd ile format atim dedim.Daha sonra masaüstündeki bilgiler silinmesin diye verileri çıkarılabilir disk H'Ye taşıdım.Niye oraya taşıdın diye sormayın bütün veriler,klasörler H'de idi bende oraya taşıdım.Biçimlendirip format attıktan sonra bilgisayarıma girip verileri kontrol etmek istedim bide ne göreyim ÇıkarılabilirDisk H'nin içi bomboş açılmıyodu bile.Sorunum bu.Ben bu verileri nasıl geri getirebilirim varmı fikri olan.

Herkese teşekkürler.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Masaüstündeki veriler kısayol olabilir mi bir de taşıdıktan sonra kontrol ettin mi ve neden harici diski format atarken çıkarmadın ...

Masaüstündekilerin kısayol olmadığından eminim.Galiba format atarken harici diski çıkarmayı unuttum o vesile ile gitti hepsi.şimdi aklıma geldi ya saol.Peki ben bu harici diskdeki verileri geri yerine getirememmi?

Tamamını getirebilirmisin bilmiyorum ama "Recover My Files" adlı bir program var bununla dene bakalım ne kadarını kurataracak en iyisi bana göre bu çünkü Full olsun nette kırılmış var. Eğer bulamazsan upload ederim...

Tamamını getirebilirmisin bilmiyorum ama "Recover My Files" adlı bir program var bununla dene bakalım ne kadarını kurataracak en iyisi bana göre bu çünkü Full olsun nette kırılmış var. Eğer bulamazsan upload ederim...

Tamam bunu deniyeceğim.Full'ünü buldum.Akşam üstü deneyebilirsem sonucu paylaşırım sizlerle..

tamam dostum birde açılmıyor derken ne demek istedin yada sonra nasıl açtın içi boştu diyorsun direk girdi mi bir de özelliklerinde boyutuna bak bakalım ne kadar boş alan gösteriyor ...

ÇıkarılabilirDisk H'ye çift tıkladığımda birlikte aç menüsü çıkıodu daha sonra H'Ye sağ tıkladım araştırdan girdikten sonra içinin boş oldugunu fark ettim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...