Jump to content

En Kaliteli Thermal Macun Tavsiye (Bütçe 300TL)

Recommended Posts

• semsibey changed the title to En Kaliteli Thermal Macun Tavsiye (Bütçe 300TL)
teknofobi, 9 saat önce yazdı:

Merhaba thermal macun almayı düşünüyorum. Nette araştırma yaptım haddinden fazla marka var . Hangisi iyi bilmiyorum. Bütçe en fazla 300 tl . Biraz kaliteli olsun

Rampage TM-530 30GR 5.15W/M.K Gri Termal Macun /// En iyi termal macun diye arattığımda, listenin başında bu vardı. Ne kadar iyi, bilenler yazacaktır. Fiyatına bakmadım.

• Confused 1

en son bu marka ile macunladım  4. sene olucak bakım yapmadım tercih senin internetten alacaksan dikkat et ne olur olmaz ben şahsen alış veriş merkezi yada yakında doğru düzdün pc varsa teknikerlerle kavga ettim arkadaş ayağı ile hep bizi düdüklediler 4 senedir konuşmuyorum ve de cihazlarım 4 senedir daha verimli çaşıyor kendi işini kendin görmen iyidir nedemişler hayat tecrube etmeyle güzel kolay gelsin.

Please register to see this content.

• Like 1

teknofobi, 22 saat önce yazdı:

Merhaba thermal macun almayı düşünüyorum. Nette araştırma yaptım haddinden fazla marka var . Hangisi iyi bilmiyorum. Bütçe en fazla 300 tl . Biraz kaliteli olsun

Arctic in iddiasına göre 4 yıl kurumuyor görevini yapıyor tek sıkımda.  Kendim hem Mx6 sını hem Mx4 ünü kullanıyorum.

Please register to see this content.

Edited by neskali
  • Like 2

teknofobi, 47 dakika önce yazdı:

Sizin dediğiniz termal macun 7 sene ömrü varmış. Doğrumu?

Hocam 7 sene macun olmaz..hele ki su an..yeni nesil islemci ve ekran kartlarinda asiri voltaj cekiminden macunlar cabuk kuruyabiliyor.oyun asiri oynanirsa macun cabuk kuruyabilir..mx6 saglam bir macun.ama 7 sene mumkun degil..yani hicbir macun o kadar gitmez.bilgisayarinizin kullanim durumuna gore degilde sik sik termali degismenizi oneririm..parcalarin selameti icin iyidir..

• Like 1