Jump to content

[ Online Installer ] Google Chrome.exe

Recommended Posts

• del7erly changed the title to [ Online Installer ] Google Chrome.exe
Posted (edited)
anteplim, 7 dakika önce yazdı:

Paylaşım için teşekkür ederim.sitesinden yüklediğimiz chrome ile online installer Google chrome arasında ne fark var açıklayıcı bilgi yazarmısınız.Saygılar

Şuan bu soruyu ilk siz sordunuz teşekkür ediyorum.

Kendi sitesinden indiridğiniz 1 mb lık online indirici dosyadan farkı yoktur. Gerçek anlamda fark yok.

Fakat, şöyle bir durum var ki güzel olan tarafı bu.

Sitesinden indirdiğiniz 1 mb'lık dosyayı, katılımsız haline sittinsene getiremezsiniz. ( Aşşağılamak için söylemedim, imkansız bir şey.)

Benim bu haliyle sunduğum, indirme ve yükleme aracı, tamamen katılımsızdır ve istediğiniz şekilde istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz.

Bu haliyle,Windows 10 ISO içeriğine, eklediğinizde, format sırasında, internetinizi açık tutup, kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Format sırasında arka planda kurulur, format sonrası -SON sürüm yüklü gelmiş olur.

Diğer türlü, orijinal online indiriciden hiçbir farkı yoktur... Onu katılımsız yapacak parametre de yoktur.

Saygılarımla...

Edited by del7erly
  • Thanks 1

gokanuysal, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim Bu Şekilde Yaptığın Paylaşımlara Açıklama Görsel Ekran Fotoğrafı Falan Eklersen Daha Fazla İndirilebilir

Pek önemli değil, kurulduğuna dair görsel diğerlerinde ekledim, bunda ise, googleyi kurmanın bir mantığı yok.

Açıklama gerekirse yapılır tabi... Yorumda yeterince açıklama yaptım.