Jump to content

Sistemlerinize Ekleyebileceğiniz Yeni Mini Store 5 Mb

shadesofdeath
 Share

Recommended Posts

varim, 14 dakika önce yazdı:

Sen mi yazıyorsun? Uygulamaya appx download özelliğide ekleyebilirsen güzel olur.

Evet ben yazıyorum. Zaten winget kullanıyor. Ayrıca Appx paketi olarak mı indirmeden bahsediyorsunuz?

varim, 20 dakika önce yazdı:

Evet. Çok kolay olmalı. Zaten indirip kuruyor. Biryerlere de keydettirebilirse dism ile entegre etmek için indirdiğimiz appxleri kullanırız.

Appx olarak indirmiyor winget kullanıyor kardeşim uygulamaların kendi sitelerinden indiriyor appx değil

• Like 1

varim, 42 dakika önce yazdı:

Evet. Çok kolay olmalı. Zaten indirip kuruyor. Biryerlere de keydettirebilirse dism ile entegre etmek için indirdiğimiz appxleri kullanırız.

shadesofdeath, 21 dakika önce yazdı:

Appx olarak indirmiyor winget kullanıyor kardeşim uygulamaların kendi sitelerinden indiriyor appx değil

Yanlış anlamadıysam bu Microsoft Store değil, yani Windows Uygulamalarını içermez.

PC'ye kurmak istediğimiz diğer uygulamları içeriyor sanırım.

Emeğine sağlık kardeşim, diğer konuda sana laf etmedim, sadece hızlı sistem konusunu bana yazdın algıladım ve sistemi baştan yaratmadığını belirttim.

Ayrıca daha önce benzer bir konuda tartışmıştık, o yüzden sana cevap verdim.

Bazen bazı olaylara, gerekli cevabı yazamıyorum, sonradan yazınca bir anlamı kalmıyor tabi.

Saygılarımla kardeşim.

Tekrar eline koluna sağlık...

• Like 1

Posted (edited)
relati7ity, 33 dakika önce yazdı:

Yanlış anlamadıysam bu Microsoft Store değil, yani Windows Uygulamalarını içermez.

PC'ye kurmak istediğimiz diğer uygulamları içeriyor sanırım.

Emeğine sağlık kardeşim, diğer konuda sana laf etmedim, sadece hızlı sistem konusunu bana yazdın algıladım ve sistemi baştan yaratmadığını belirttim.

Ayrıca daha önce benzer bir konuda tartışmıştık, o yüzden sana cevap verdim.

Bazen bazı olaylara, gerekli cevabı yazamıyorum, sonradan yazınca bir anlamı kalmıyor tabi.

Saygılarımla kardeşim.

Tekrar eline koluna sağlık...

Winget.run sitesini kullanır apisini

Edited by shadesofdeath
  • Like 1

emre028 çalışmasını kullanıyorum disney+ kurarmı film izlemek için 1 yıllık bedava üyelik var tv alırken verildi evdekiler yerli dizide ben kenarda kaldım olursa güzel olur. 

• Like 1

AdnanGumus, 2 saat önce yazdı:

emre028 çalışmasını kullanıyorum disney+ kurarmı film izlemek için 1 yıllık bedava üyelik var tv alırken verildi evdekiler yerli dizide ben kenarda kaldım olursa güzel olur. 

Disney uygulamasını, store mağazasından .appx veya benzer bir formatta indirin. Benim sitede yayınladığım, store kurulumu linkinden indirip, içerikteki komut dosyasını ve indirdiğiniz Disney++ uygulamasını. Komut dosyası ve uygulama dosyası aynı klasörde olacak şekilde yerleştirin. Komut dosyasına tıkladığınızda kurulması lazım. Hangi sistem olursa olsun, PowerShell çalıştırılabiliyorsa, zira komut içinde power Shell komutu var. Bu şekilde kurulacaktır. İsterseniz görsel bir şekilde anlatabilirim, yarın PC'ye geçtiğimde... Basit bir işlemdir...

Edited by relati7ity
  • Like 2

relati7ity, Bir saat önce yazdı:

Disney uygulamasını, store mağazasından .appx veya benzer bir formatta indirin. Benim sitede yayınladığım, store kurulumu linkinden indirip, içerikteki komut dosyasını ve indirdiğiniz Disney++ uygulamasını. Komut dosyası ve uygulama dosyası aynı klasörde olacak şekilde yerleştirin. Komut dosyasına tıkladığınızda kurulması lazım. Hangi sistem olursa olsun, PowerShell çalıştırılabiliyorsa, zira komut içinde power Shell komutu var. Bu şekilde kurulacaktır. İsterseniz görsel bir şekilde anlatabilirim, yarın PC'ye geçtiğimde... Basit bir işlemdir...

mağaza var indir dediğim de hotmail hesabıyla giriş istiyor bütün ayarlar bozulur direk disney+ kurarsak güzel olur iyi forumlar.

AdnanGumus, 8 saat önce yazdı:

mağaza var indir dediğim de hotmail hesabıyla giriş istiyor bütün ayarlar bozulur direk disney+ kurarsak güzel olur iyi forumlar.

Mağaza olup olması önemli değil. Bu siteden, .appx formatında indirip = 

Please register to see this content.
 /// Önceden paylaştığım komutlarla, mağazanız olmasa bile kurulum yapabilirsiniz. Editleyip, komutları buraya eklerim.

Fakat aynı yöntemle önce mağazanızı güncelleseniz daha iyi olur, zira güncellerseniz, hotmail felan istemez. :) :) Eski sürümlerinde istiyordu çünkü.

//Komutlar...

@ECHO OFF
powershell Add-AppxPackage *.Appx"
powershell Add-AppxPackage *.AppxBundle"
powershell Add-AppxPackage *.Msix"
powershell Add-AppxPackage *.Msixbundle"
exit

------------------------------------------------------

Edited by relati7ity
  • Like 1

shadesofdeath, 23.07.2024 - 09:45 yazdı:

Microsoft Store sistemden kaldıran sevmeyen kişiler bu yeni kullanışlı aracı kullanabilecekler sistemlerine entegre edebilecekler. Sadece Boyutu 5MB olaran bu araç arka planda store gibi sürekl  uygulama kurulumu güncellemesi gibi işlemleri yapmaz sadece uygulama kurmanızda size kolaylık sağlar. Api olarak Winget.run kullanır.

Uygulamaya ekstra özellik istemeyin arkadaşlar zaten amacı mini ve sadece uygulama kurmaya kolaylık sağlaması için hazırlanmıştır. Hazır olduğunda link ekleyeceğim konuyu takipte kalsın ilgilenenler.

Ana.png.a6fc48e62b545a9e103cfe9b7c196c06.png

1.png.7b097b2f5412214d32298f80e6e820ee.png

2.png.69d24ba541ee8262236de0aea77245d6.png

3.png.f0c3824fa0e173404575b9ef79e2870e.png

Üstad microsoft store online yapabilirmisin olmayan sistemlerde otomatik indirsin kursun son surumu ? Kolay gelsin 

efsane01h, 46 dakika önce yazdı:

Üstad microsoft store online yapabilirmisin olmayan sistemlerde otomatik indirsin kursun son surumu ? Kolay gelsin 

ms store indirip kuran uygulama mı ?

striker_55, 2 saat önce yazdı:

konu linkini ne zaman paylaşacaksın

bitmedi daha bittiğinde konu güncelleyeceğim konu takipte kalırsan bildirim alırsın

• Like 2

Kolay gelsin üstat. 

bu siteden indirdiğimiz appx ve msix dosyalarını, sizin programdan indirebileceğiz mi? öyle bir şey mümkün olursa çok güzel olur.

shadesofdeath, 23.07.2024 - 09:45 yazdı:

Microsoft Store sistemden kaldıran sevmeyen kişiler bu yeni kullanışlı aracı kullanabilecekler sistemlerine entegre edebilecekler. Sadece Boyutu 5MB olaran bu araç arka planda store gibi sürekl  uygulama kurulumu güncellemesi gibi işlemleri yapmaz sadece uygulama kurmanızda size kolaylık sağlar. Api olarak Winget.run kullanır.

Uygulamaya ekstra özellik istemeyin arkadaşlar zaten amacı mini ve sadece uygulama kurmaya kolaylık sağlaması için hazırlanmıştır. Hazır olduğunda link ekleyeceğim konuyu takipte kalsın ilgilenenler.

Ana.png.a6fc48e62b545a9e103cfe9b7c196c06.png

1.png.7b097b2f5412214d32298f80e6e820ee.png

2.png.69d24ba541ee8262236de0aea77245d6.png

3.png.f0c3824fa0e173404575b9ef79e2870e.png

bu uump dumptan indirdiğimiz sistem herşey güzel sıkıntısız çalışıyor tek sorunu yeni güncelleme update çıkmış indirmiyor güncelsiniz diyor güncelletirmeleri denetle dediğimde halbuki uump dumpta 26100.1297 güncel sürümü var 

burdaki sizin yaptıgınız ayarlar acaba update kapatmış olabilirmisiniz üstadım ?