Jump to content

Windows 11 Pro - Home Lite | 24 H 2 | 26100.1000 |

Share

Recommended Posts

kunaltun, 4 saat önce yazdı:

İki defa kurulumda hata verdi bende kurmayı bıraktım

Şu an kullanıyorum kurulumda eski kurulumla devam edip kurulumu birde öyle deneyin.

Posted (edited)
endera, 6 dakika önce yazdı:

hatamı var halen  . başka deneyenlerde son durum nedir 

İndirip denemekte sorun olmaz sanırım.😀 Konu içeriğinde çalılşan gif örneği gerçek pc de kurulum yaptığının kanıtı olsa gerek velevki kurulum yapanlar ya kurulum yapamıyor,veya eksik iso indiriyopr,iso yazdırmada yanlış yapıyor,dahası kullandığı pc ye uyum vs.olmadığından hata verebiliyor.

Edited by SON_VATAN

SON_VATAN, 03.07.2024 - 00:29 yazdı:

Windows 11 Home-Pro 24H2 (26100.1000) sürüm optimize edilerek kullanıma sunulmuş olup kısaca yapılanlar,

1- windows defender tamamen kaldırılmıştır.

2- one drive silinmiştir.

3- Net Framework 3,5 ve 4,8 yüklenip etkin kılınmıştır

4- Sistemden bütün uygulamalar kaldırılmış Windows Mağaza duruyor.

5- Eski Fotograf görüntüleyicisi aktif edilmiştir dileyen kullanır.

7- Masaüstüne Araçlar kılasöründe browser ve aktivasyon eklenmiş tıklayıp en güncel sürüm kurulacaktır.

8- sistem üzerinde bazı ince ayarlar yapılmış olup windows search,bluetooth,yazdırma biriktiricisi ve dokunmatik panel sensör bileşenlerine dokunulmamış aktif olarak kullanılabilecektir.

9- Kullancı Hesap Denetimi Kapatılmıştır. (UAC)

10- iSO Dosyası rüfus ile yazdırıldıktan sonra software Kılasörüne atacağınız katılımsız programlar kurulum sonrası otomatikmen kurulmaya başlar.

DOWNLOAD !!!

Please register to see this content.

tnctrde en yüksek sürüm bu heralde ? 

• Like 1

emegine saglık üstad hatasız sorunsuz indirdim kurdum dedigim gibi yüzde 5 hatası alanlar en başta bi kaç defa ilerlesin aşağıda solda eski sürüme dön vs yazıyor ordan ilerliyorsunuz o kdr 

image.png.31ac755b384c8e2a1dcce394f340e282.png

image.png.a1b511b4bb96a45a3190bcf91f3da3b0.png

image.png.a0fc92af29df9b9ad28094fd01026376.png

store update ve işletim sistemi olsun hepsi son sürüm birindemi hata cıkmaz :) 

• Like 1

efsane01h, Bir saat önce yazdı:

emegine saglık üstad hatasız sorunsuz indirdim kurdum dedigim gibi yüzde 5 hatası alanlar en başta bi kaç defa ilerlesin aşağıda solda eski sürüme dön vs yazıyor ordan ilerliyorsunuz o kdr 

image.png.31ac755b384c8e2a1dcce394f340e282.png

image.png.a1b511b4bb96a45a3190bcf91f3da3b0.png

image.png.a0fc92af29df9b9ad28094fd01026376.png

store update ve işletim sistemi olsun hepsi son sürüm birindemi hata cıkmaz :) 

nasıl kurdun açıka resimli paylaş nerde eski sürüme dön derken o nerde biz göremedik körüz siz açıklamıyorsunuz ben daha bakmadım rahatsızım uyuyordum baktım herkez yazmış net bişi yok 1005 hata verip nasıl denam ettiyor anlamadım neyse size kolay gelsin

AdnanGumus, 13 dakika önce yazdı:

nasıl kurdun açıka resimli paylaş nerde eski sürüme dön derken o nerde biz göremedik körüz siz açıklamıyorsunuz ben daha bakmadım rahatsızım uyuyordum baktım herkez yazmış net bişi yok 1005 hata verip nasıl denam ettiyor anlamadım neyse size kolay gelsin

aga ilk kurulumda ileri ileri derken sol alta bak eski sürüm kuıruluma dön diye bişiler yaşıyor ona basıyon ilerleiyon eskisi gibi bu kdr basit okdr zor degil 

alcalmc, 25 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

Sol alt köşede mavi yazı "Previous version of setup" yazsına tıklamalısınız.

Bunu hala bilmeyen var mı? Bu şekilde gelen 24H2 ile, en başından beri yer alıyor o buton. 

• Like 1

relati7ity, 3 saat önce yazdı:

Bunu hala bilmeyen var mı? Bu şekilde gelen 24H2 ile, en başından beri yer alıyor o buton. 

ben daha kurmadım bilmeyenler var burada bişiler yazılıyor boş yazılar yazılıyor senin gibi akıllılarda buradan kurun sorun yok deseler keşke masaüstüne bakım yapacağım 3 senedir macun sürmedim çalışıyor ama risk almayım temizlik bitince kuracağım sistem bu senin çalışmada duruyor kurmadım neyse kolay gelsin 

Posted (edited)
AdnanGumus, 3 dakika önce yazdı:

ben daha kurmadım bilmeyenler var burada bişiler yazılıyor boş yazılar yazılıyor senin gibi akıllılarda buradan kurun sorun yok deseler keşke masaüstüne bakım yapacağım 3 senedir macun sürmedim çalışıyor ama risk almayım temizlik bitince kuracağım sistem bu senin çalışmada duruyor kurmadım neyse kolay gelsin 

Ben hata varsa bu şekilde çözersiniz, bilmiyor musunuz demedim asla...

Sadece yeni kurulum ekranında eski kurulum ekranına dönmek için buton var.

Onu bu zamana kadar kimse görmedi mi, kimse bilmiyor mu dedim.

Hatanın o şekilde çözülüp çözüleceğini bilmem, o hatayı çözmek için bir işlem değil bu, olmamalı.

Hata öyle çözülüyorsa da orasını ben anlamam.

Saygılarımla...

Edited by relati7ity