Jump to content

Windows 11 Ghost Spectre 23h2 Built 22631.3672 [türkçe]

Share

Recommended Posts

bensuslu11, Şimdi yazdı:

Şuan upload edilecek. Hata var mı kontrol ediyorum 

teşekkürler eğer bunda defender yoksa kullanırım. Şuan ki windows 11 kullanıyorum bazen hatalar veriyor maalesef

@bensuslu11hocam, hemen hemen bu sitede ki tüm arkadaşların düzenlemiş oldukları Windows ların hepsini gerçek makinada kurdum bir süre kullanıp test ettim. Ama en çok sizin Win11 Enterprise ltsc 23H2 ve 24H2 versiyonları, @TR_by üstadın Win11 Pro Mode Lite ve Sizin Türkçeleştirmeniz ile birlikte Ghost Spectrenin Superlite defendersiz olanını kullanarak tercih ettim. Bunların performansları gerçekten güzel. Diğer sistemler kurulu olsa da Ghost Spectrenin toolboxından ve sağ tuş menüsünden kopamadım her windowsa kurdum.  Gerçekten emeğinize sağlık, hem nasıl Türkçeleştirildiğini gösterdiniz, hem de hazır olarak herkes faydalansın diye paylaşıyorsunuz. Kim ne derse desin elinize, emeğinize sağlık. 

• Like 3

ozkan_z06, 10 dakika önce yazdı:

@bensuslu11hocam, hemen hemen bu sitede ki tüm arkadaşların düzenlemiş oldukları Windows ların hepsini gerçek makinada kurdum bir süre kullanıp test ettim. Ama en çok sizin Win11 Enterprise ltsc 23H2 ve 24H2 versiyonları, @TR_by üstadın Win11 Pro Mode Lite ve Sizin Türkçeleştirmeniz ile birlikte Ghost Spectrenin Superlite defendersiz olanını kullanarak tercih ettim. Bunların performansları gerçekten güzel. Diğer sistemler kurulu olsa da Ghost Spectrenin toolboxından ve sağ tuş menüsünden kopamadım her windowsa kurdum.  Gerçekten emeğinize sağlık, hem nasıl Türkçeleştirildiğini gösterdiniz, hem de hazır olarak herkes faydalansın diye paylaşıyorsunuz. Kim ne derse desin elinize, emeğinize sağlık. 

Eyvallah kardeşim. Seni mutlu edebildiysem, sana faydalı olabildiysem ne mutlu bana

• Like 2

Posted (edited)
SecondLife, 4 dakika önce yazdı:

sürümler arasındaki fark nedir acaba ?
Compact

SüperLite

SüperLite SE

Kurulum sırasında alt kısımda her sürümün özellikleri açıklama olarak yazıyor . Genel olarak hepsi optimize edilmiş olup, süperlite sürümlerine , yeni startallback başlat menüsü, ve defender aktif yada pasif olma durumu vardır. İstediğinize göre seçiniz +DEF yazanlarda windows defender silinmemiştir. Diğerlerinde defender yoktur. 

Edited by bensuslu11

Hocam tr dil entegresi için teşekkürler klavyene eline koluna sağlık adamı takip ediyorum haziran ayı içerisinde 24h2yi çıkaracak ilk buildi yaptıktan sonra yine tr dil ekleyip verecek misin ? Teşekkürler :)

• Like 1

CROSSXX, 6 dakika önce yazdı:

Hocam tr dil entegresi için teşekkürler klavyene eline koluna sağlık adamı takip ediyorum haziran ayı içerisinde 24h2yi çıkaracak ilk buildi yaptıktan sonra yine tr dil ekleyip verecek misin ? Teşekkürler :)

Paylaşırım herhalde. Bende takipteyim

• Like 1
  • Thanks 1