Jump to content

Avira Antivir Reklam Penceresini Kapatmak

Prens

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben avira antivir personel virüs programi kullanıyorum ve çok memnunum fakat arada bir çıkan reklam penceresi yüzünden Nod32 ye döneceğim gibi duruyor. bu reklam penceresini kapatmak mümkün mü ?

Saygılar...

hangi sürüm kullanıyorsun arkadaşım bende kullanıyorum reklam falan çıkmıyor arada uyarılar veriyor ama hep güncelleştirmelere dair uyarılar sen son sürümü yükle güncelleştirmelerini de yap bakalım

bende de aynı sürüm galiba ama dediğim gibi reklam falan çıkmıyor istersen premiuma geç bazı forumlarda bir yıllık keyini veriyorlardı bunun

Rica etsem senin avira antivir in setup unu veya key ini verebilir misin ?

arkdaşım ben daha önceden avira premiumu kullanıyodum art arda güncellemeler şifreler falan sıktı artık ondan vazgeçtim freeye döndüm burdan indirdim bak

Please register to see this content.

reklam falan da çıkmıyor bende

arkadaşım bende de çıkıyordu o reklam baktım olacak gibi değil bende norton internet security 2010 yükledim arkadaşın dediği o reklam bilgi amaçlı bir reklam zannedersem bende de oyun felan oynadığımda arada böle oyunun ortasında rasgeliyordu masaüstüne dönüyordu pc bu reklam çıkıyordu ben biraz araştırdım arkadaşım bi tane buldum belki işine yarar bi bak derim buyur sana link verim...

http://www.ekisfirsati.com/forum/antivirus-ve-guvenlik-programlari/avira-antivir-reklam-penceresini-engelleme[/CODE]

arkadaşım bende de çıkıyordu o reklam baktım olacak gibi değil bende norton internet security 2010 yükledim arkadaşın dediği o reklam bilgi amaçlı bir reklam zannedersem bende de oyun felan oynadığımda arada böle oyunun ortasında rasgeliyordu masaüstüne dönüyordu pc bu reklam çıkıyordu ben biraz araştırdım arkadaşım bi tane buldum belki işine yarar bi bak derim buyur sana link verim...

http://www.ekisfirsati.com/forum/antivirus-ve-guvenlik-programlari/avira-antivir-reklam-penceresini-engelleme[/CODE]

çok teşekkür ederim ama burda Windows 7 yok :) acaba diğerlerini uygulasam olurmu ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...