Jump to content

Windows 11_iot_enterprise_ltsc, Version 24h2 (26100.712) Amd64- Türkçe

Share

Recommended Posts

Posted (edited)
Shadowscape, 5 dakika önce yazdı:

Bu isodan copilot silinebiliyor mu.

registry dosyası ile iptal edebilirsin. 
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced. Sağ bölmede sağ tıklayın ve Yeni > DWORD (32 bit) Değeri'ni seçin. Adı ShowCopilotButton olarak girin ve yardımcı pilot simgesini gizlemek veya görev çubuğunda görüntülemek isteyip istemediğinize bağlı olarak değeri 0 veya 1 olarak ayarlayın.

Edited by bensuslu11
  • Thanks 1

bensuslu11, 10 dakika önce yazdı:

Amd64 demek, 64 bit veya x64 işletim sistemi demek. Bu ifade daha çok hoşuma gidiyor. Yoksa özel bir anlamı yok

Hadee yaa bende sandım AMD ler için yapılmış sistem sandım 😀  bari x64-bit yazsaydılar

YAGMURADAM, 14 dakika önce yazdı:

bensuslu11, çalışmanızdaki  Windows 11 IoT Enterprise Subscription LTSC sürümü hakında biraz bilgi verir misiniz? Saygılarımla

bu abonelik sürümü. çok önemli değil. Iot Ltsc den farkı yok. sadece lisansı farklı

• Like 1

Hayırlı sabahlar bensuslu11, bu çalışmanıza ait IOT Enterprise LTSC sürümünü ayıklayıp winreducer ile 516 tane değişiklik yaparak(silme, devredışı bırakma) sisteme yükledim. Kusursuz ve titizlikle yapılmış bir çalışmanız var diyebilirim. Bu sürümle ilgili sizden ricam sadece Türkçe dil paketleri olan bir çalışma yapmanız ve herhangi bir değişiklik yapmadan paketlemenizdir. Yani dil paketleri dışında sistem orjinal olsun. Bu öerilerimi dikkate alırsanız çok memnun olurum. Saygılarımla

• Thanks 1

Paylaşım  ve emek için teşekkürler.

Kurulumda ''Diskler Aranıyor'' aşamasından sonra resimdeki hatayı veriyor,sebebi nedir acaba.?

24H2 sürümlerinde yeni kurulum arayüzünde bu hatayı hep alıyorum.

Daha önceki Win11 sürümlerinde (23H2) böyle bir hata yoktu.

[url=https://hizliresim.com/58qec2h][img]https://i.hizliresim.com/58qec2h.jpg[/img][/url]

Posted (edited)
Katalon, 8 saat önce yazdı:

Paylaşım  ve emek için teşekkürler.

Kurulumda ''Diskler Aranıyor'' aşamasından sonra resimdeki hatayı veriyor,sebebi nedir acaba.?

24H2 sürümlerinde yeni kurulum arayüzünde bu hatayı hep alıyorum.

Daha önceki Win11 sürümlerinde (23H2) böyle bir hata yoktu.

[url=https://hizliresim.com/58qec2h][img]https://i.hizliresim.com/58qec2h.jpg[/img][/url]

yeni kurulum arayüzü her anakartta çalışmıyor nedense. Aynı hata benim laptoptada var. Eski kurulum arayüzü ile kur seçeneğini işaretlerseniz sorun kalmaz

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 30 dakika önce yazdı:

yeni kurulum arayüzü her anakartta çalışmıyor nedense. Aynı hata benim laptoptada var. Eski kurulum arayüzü ile kur seçeneğini işaretlerseniz sorun kalmaz

Kurulum aşamalarında işaretlemek için ''Eski kurulum arayüzü ile kur'' diye bir seçenek yok.

Yeniden yüklemeye çalıştım aşamaları dikkatli inceledim,fakat aynı yerde diskleri bulamıyor ve hata veriyor.

Katalon, 5 saat önce yazdı:

Kurulum aşamalarında işaretlemek için ''Eski kurulum arayüzü ile kur'' diye bir seçenek yok.

Yeniden yüklemeye çalıştım aşamaları dikkatli inceledim,fakat aynı yerde diskleri bulamıyor ve hata veriyor.

Herhangi bir windows 11 23h2 iso dosyası içine install.wim kopyala ve o şekilde iso dosyası elde edebilirsin. Eski kurulum arayüzü bu şekilde yüklemiş olursun

• Like 1

Yine hayırlı sabahlar bensuslu11, şu an sizin yaptığınız çalışmanız üzerinden yazıyorum. Kullandığım tüm programlar sorunsuz yüklendi. Ve sorunsuz çalışıyor. Sadece Kaspersky Total Security 2021 sürümü, 24H2 ile biraz uyumsuz. Bazı bileşenlerin çalışmadığı uyarısı verdi. Startallback'in 3.7.10.4910 LTSC 24H2 sorunsuz çalışıyor. 23H2 ile uyumlu windows temaları(msstyles uzantılı) 24H2 ile sorunsuz çalışıyor. Bu temaların çalışması için önceden UltraUXThemePatcher_4.4.2 sürümünü yüklemelisiniz. Bilgilerinize. Saygılarımla

• Like 2

ilgili arkadasa tesekkurler, sistemi kurdum fakat key ıstedı bıraz acemıyımde :) key burda varmı acaba ben goremedımde. son olarak sıstem turkce yulendı zaten dıl paketıne gerek kalmadı yanı dogrumu yapıyorum :)

HARBİKIZ, 18 saat önce yazdı:

Böyle bir uyarı çıkıyor ne yapmam gerekiyor hangi uygulamayı indirecem.

image.png.0d68d95d9c696ad7bb9d4ba6c1406bd4.png

Sistemden windows defender silinmiş veya pasif durumda zaten gerekte yok.

• Like 1

Yardım için mağazada uygulama var. O uygulama gerekiyor. Normalde orijinal sistemde yok. Bende kurmadım

SON_VATAN, 12 dakika önce yazdı:

• Like 1

SON_VATAN, 48 dakika önce yazdı:

Bazı işlemleri yaparken de aynı uyarıyı veriyor, ama şu anda hangileri olduğunu hatırlamıyorum tekrarladığında resim koyarım.

bensuslu11, 37 dakika önce yazdı:

Yardım için mağazada uygulama var. O uygulama gerekiyor. Normalde orijinal sistemde yok. Bende kurmadım

Hangi uygulama?

HARBİKIZ, 42 dakika önce yazdı:

Bazı işlemleri yaparken de aynı uyarıyı veriyor, ama şu anda hangileri olduğunu hatırlamıyorum tekrarladığında resim koyarım.

Hangi uygulama?

Eksik mağaza uygulamalarını ekler tekrar paylaşırım sistemi bir -iki gün içinde

• Like 1

bensuslu11, 51 dakika önce yazdı:

yeni notepad terminal paint gibi mağaza uygulamalarını nasıl entegre edebilirim eskisi yerine

striker_55, 57 dakika önce yazdı:

yeni notepad terminal paint gibi mağaza uygulamalarını nasıl entegre edebilirim eskisi yerine

SPOILER: INBOX APPS (CODEC ONLY)
HEVCappxbundle.img
X23-75751 Win 1011 64Arm64 OPK Inbox Apps (Codec only) (Updated April 2024)/SW DVD9 Win 1011 64Arm64 Inbox Apps OEM (Codec only) (Updt April 2024)
SPOILER: INBOX APPS
26100.1.240331-1435.ge_release_amd64fre_InboxApps.iso
X23-70025 Win 11 24H2 64Arm64 OPK Inbox Apps/SW DVD9 NTRL Win 11 24H2 64Arm64 Inbox Apps OEMVL

bu paketleri indirmeniz gerekiyor 

bensuslu11, 2 saat önce yazdı:

Siz yorulmayın zahmet olmasın isim verin yeterli, çok teşekkürler.