Jump to content

Adobe Acrobat Reader Dc Multilanguage Online Installer 1.0

Recommended Posts

Adobe Acrobat Reader DC Multilanguage Online Installer 1.0

Adobe Acrobat Reader DC programını sitesinden en güncel versiyonunu indirir ve kurar. Kurmandan önce sistemde eski acrobat reader ürünlerini kaldırır.

64 bit işletim sistemlerinde ister 32 bit ister 64 bit seçeneği mevcuttur.

Kurulu ve en son çıkan Adobe Acrobat Reader DC sürümlerinin versiyonlarını ekranda yazar.

Not-1: Sağ tuş yönetici olarak çalıştırın.

Not-2: Ücretsiz olduğu için içerisinde herhangi bir patch/crack yoktur.

İndirme/Download Link: https://cloud.mail.ru/public/JKDH/vxHU7GyM6

Downloads and installs the latest version of Adobe Acrobat Reader DC from its website. Removes old acrobat reader products on the system before installation.

On 64-bit operating systems, either 32-bit or 64-bit options are available.

Writes the versions of the installed and latest Adobe Acrobat Reader DC versions on the screen.

Note-1: Run as right button administrator.

Note-2: There is no patch/crack in it because it is free.

adobereader.jpg

Edited by shaolin
  • Like 1
  • Thanks 3

• shaolin changed the title to Adobe Acrobat Reader Dc Multilanguage Online Installer 1.0
gokanuysal, 20 dakika önce yazdı:

bunu pro için crakli yapabilirmisin shaolin

Olsa dükkan senin. Hep aynı crack ile yeni versiyonu kırılmıyor malesef çoğu programda artık.

• 4 ay sonra...
shaolin, 08.04.2024 - 00:55 yazdı:

Adobe Acrobat Reader DC programını sitesinden en güncel versiyonunu indirir ve kurar. Kurmandan önce sistemde eski acrobat reader ürünlerini kaldırır.

Kurulu ve en son çıkan Adobe Acrobat Reader DC sürümlerinin versiyonlarını ekranda yazar.

İndirme/Download Link: 

Downloads and installs the latest version of Adobe Acrobat Reader DC from its website. Removes old acrobat reader products on the system before installation.

Writes the versions of the installed and latest Adobe Acrobat Reader DC versions on the screen.

Please register to see this content.

masaüstüne son sürümü indiriyo hiç bişi yapmıyor üstad 

shaolin, 08.04.2024 - 00:55 yazdı:

İndirme/Download Link: 

sırf bu program için sisteme format attım yine hata alıyorum bu sefer kurarken hata veriyor kurmuyor üstad bilgin olsun 

Rodriguez, 53 dakika önce yazdı:

visual c++ toplu online varmı üstads bildigin sana zahmet 

shaolin, 09.04.2024 - 21:01 yazdı:

Olsa dükkan senin. Hep aynı crack ile yeni versiyonu kırılmıyor malesef çoğu programda artık.

visual c++ toplu online varmı üstad sana zahmet

Adobe kurulum parametrelerinden birini yeni sürümlerde kaldırmış. O yüzden kurulumda hata veriyor. O parametreyi kaldırıp tekrar yayınlayacağım.

Şu an ana dosya ile yama dosyası aynı sürüm güncellenmiş halde. O yüzden çıkan ilk yama da test edip yayınlarım.

mustafakarasan, 3 dakika önce yazdı:

bu arada bu senin patlamayan adobe pro 64bit yapsana yine müsait vaktinde

Adobe artık her türlü öpüyor. Tavsiyem azıcık ingilizce varsa temel terimler Wondershare PDFElement kullanın çok iyi. Biraz daha zayıf PDF Extra var. Onun arayüzü Türkçe.

mustafakarasan, 27 dakika önce yazdı:

ingilizce bilmeye gerek zaten.bilgisayar ingilizcesi azçok belli oluyor ne demek istediği

Wonderhare PDF Element İndirme linki: 

Not: Kinghaze alıntıdır.

shaolin, 6 saat önce yazdı:

Adobe kurulum parametrelerinden birini yeni sürümlerde kaldırmış. O yüzden kurulumda hata veriyor. O parametreyi kaldırıp tekrar yayınlayacağım.

Şu an ana dosya ile yama dosyası aynı sürüm güncellenmiş halde. O yüzden çıkan ilk yama da test edip yayınlarım.

visual c++ toplu online yapabilirmisin üstad sana zahmet bos zamaninda 🫤

efsane01h, 2 dakika önce yazdı:

Herşey online olmaz. Kopar internet kalırsınız yarı yolda. Hazır olanları atın usbye. 😀

• Sad 1

efsane01h, 6 dakika önce yazdı:

Toplu online yapılır ama anlamsız olur. Şöyle söyleyeyim. Son sürüm olanların sürüm numaralarıyla indirme ve kurdurma işlemi yaptırılır fakat, bu dedikleriniz güncellenmiyor diye. Sadece internetten indirme ve kurdurma işlemi yapmış olursunuz. Demem o ki, programı toplu halde indirip, katılımsız yaptırmak daha mantıklı. İnternet yokken bile kullanabilmek için.

Edited by del7erly

del7erly, 4 dakika önce yazdı:

Toplu online yapılır ama anlamsız olur. Şöyle söyleyeyim. Son sürüm olanların sğrğm numaralarıyla indirme ve kurdurma işlemi yaptırılır fakat, bu dedikleriniz güncellenmiyor diye. Sadece internetten indirme ve kurdurma işlemi yapmış olursunuz. Demem o ki, programı toplu halfe indirip, katılımsız yaptırmak daha mantıklı. İnternet yokken bile kullanabilmek için.

Ustad peki her surum ciktiginda online olarak indirip kursun nasil olursa katilimsiz online farketmez bana her yeni surum ciktiginda indirip kursunda internet her turlu var ustad internetsiz yer kalmadi artik 😁

shaolin, 1 dakika önce yazdı:

Herşeyi online yapmak bazen ya mümkün değil ya da anlamsız oluyor. 

Ustad sana zahmet lazim 🫤😭

Edited by efsane01h

efsane01h, 1 dakika önce yazdı:

Ustad peki her surum ciktiginda online olarak indirip kursun nasil olursa katilimsiz online farketmez bana her yeni surum ciktiginda indirip kursunda

Ustad sana zahmet lazim 🫤😭

Visiual C++ paketleri dediğiniz, son sürüm çıkacak olan en son çıkan olur sadece. Onu ekleseniz bile, önceki sürümler sabit kalır. Yani yine anlamsız olur. Paket bu, paketin içinde microsoft tarafından güncellenemeyen eski programlarda var. Anlatabildim mi? Gereksiz olur.

del7erly, 1 dakika önce yazdı:

Visiual C++ paketleri dediğiniz, son sürüm çıkacak olan en son çıkan olur sadece. Onu ekleseniz bile, önceki sürümler sabit kalır. Yani yine anlamsız olur. Paket bu, paketin içinde microsoft tarafından güncellenemeyen eski programlarda var. Anlatabildim mi? Gereksiz olur.

ustad bunun gibi paket ariyorum her yeni surum ciktiginda yenisini indirsin kursun 

efsane01h, 1 dakika önce yazdı:

ustad bunun gibi paket ariyorum her yeni surum ciktiginda yenisini indirsin kursun 

En mantıklısı buradan indirmek... 

Edited by del7erly

del7erly, 2 dakika önce yazdı:

En mantıklısı buradan indirmek... 

Ustad bunlari yaptiklarinin online lazim bana her yeni surum ciktiginda indirsin kursun paketi eskileri silerim ben yenisi ciktiginda

efsane01h, 2 dakika önce yazdı:

Bu attığınızın bir mantığı yok. Son sürüm indirmiyor. Her yeni sürümde, bu katılısızı yeniden düzenleyip, son sürümü olan iki adet program ekleniyor. Diğerleri sabit kalıyor yine. O yüzden katılımsız installer olarak adlandırılan programın sürüm numarası var. Her yeni sürümde yeniden düzenleniyor. Sürekli tıkladığınızda yeni sürüm indirmiyor yani. Muhtemelen sürüm numarası içeriyordur ondan...

del7erly, 3 dakika önce yazdı:

Bu attığınızın bir mantığı yok. Son sürüm indirmiyor. Her yeni sürümde, bu katılısızı yeniden düzenleyip, son sürümü olan iki adet program ekleniyor. Diğerleri sabit kalıyor yine. O yüzden katılımsız installer olarak adlandırılan programın sürüm numarası var. Her yeni sürümde yeniden düzenleniyor. Sürekli tıkladığınızda yeni sürüm indirmiyor yani. Muhtemelen sürüm numarası içeriyordur ondan...

Evt biliyorum ustad bende bunun gibi visual c++ toplu paket online yapmanizi istiyorumda 😭🫤