Jump to content

Pes 2010 Xp _ Win 7 Ses Problemi ?

saameet_06

Recommended Posts

arkadaşlar ciddi bir pes hastasıyım ve bilirsinizki futbol oyununda en onemlı seylerden birisi tezahuratlar ve seyırcılerın verdıgı tepkıler ınsanı havaya sokar

şöle bir problem var pes 2010 dahil buna pes 2009 uda katıoorum xp ye kurdugum zaman oyunu seyırcılerın tepkılerı , gol kacırdıgımdakı tepkılerı ve gol attıktan sonrakı tepkılerı gayet ıyıyken insanı cok rahat havaya sokarken oyunu win 7 veya vista ya kurunca cok annaşılır derecede bu efektlerın düştüğünü oyunun monoton bir hal aldıgını gol kacırdıgımda veya attıgımda neredeyse hiç trubun tepkısının olmadıgını cok acık bır biçimde hıssedıoorum bunun sebebı ne olabılır acaba bir ayarımı var ekstra diye dusunuoorum... ??? bilen arkadaşlar yardım etsın lutfen

sistemın oyunu kısması olanaksız cunku cpu athlon x2 7750 2.7 ghz 2x hd4850 ıceq 4 turco cross fire ve 4 gb 1066 ocz bellek

oyunu full oynuoorum zaten sesler en ust duzeyde ve seyırcı ayarları mukemmel modda ancak xp de sorun olmazken win 7 ye gectıgımde böle oluor oyun daha oncede pes 2009 da xp de oynarken normalken vista ya kurmustum gene sesler kısılmıstı gol oldugunda veya kacırdıgım da seyırcılerın tepkılerı ovv veya yeahh gibi efektler vista ve vin 7 de yok oluor işletım sıstemı ıle ılgılı bişimi dıye dusnuoorum :S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...