Jump to content

Ubuntu Yüklerken Hata Ile Karşılaştım Diski Görmüo

muhammet_09_60

Recommended Posts

arkadaşlar öncelikle bu konuya göz gezdiren herkeze teşekkür ederim bilgisayarıma ubuntu yüklemek istedim çünkü xp de bilgisayarıma girerken bilgisayarım kasıyor idi ve kapatınca ekran bom boş kalıyordu araştırdım harddisk i düzgün çalıştırmıyor muş sürücüyü yeniden yüklemeyi denedim olmadı xp formatı attım gene olmadı şimdi ubuntu deneyeceğim ama bu sorun olduğu için kur 3. aşamada %47 de kalıyor (bölümleme uygulaması) benim bu sorunu aşmam için tavsiyeleriniz nelerdir

ilk başta cd kontrol doğrulaması yap formata başlamadan önce.. sorun cd'de olabilir. olmazsa biçimlendirme bölümünde harddiski komple biçimlendirmeyi dene. oda olmazsa harddiske low level format atmayı dene. eğer yine olmazsa sorun harddisktedir.

ilk başta cd kontrol doğrulaması yap formata başlamadan önce.. sorun cd'de olabilir. olmazsa biçimlendirme bölümünde harddiski komple biçimlendirmeyi dene. oda olmazsa harddiske low level format atmayı dene. eğer yine olmazsa sorun harddisktedir.

sana foto ile göstermek isterim bulayım göstereceğim sorunu sen o zaman karar verirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...