Jump to content

İmece (macro Kayıt Edici)

myefsane

Recommended Posts

Arkadaşlar İmece 1.1, Delphi?de yazılmış bir kayıt aracıdır. Win xp de gayet güzel çalışıyor ancak Win 7 de çalışmıyor aşağıdaki gibi hata veriyor win 7 uyumlu hale getirebilecek var mı?

ekranalntsl.png

http://rapidshare.com/files/343358946/imece.exe[/CODE]

• 1 ay sonra...

Evet imace cok guzel bi macro aracıdır..ben genelde onu kullanırım..win7 de kullanılmamaıs üzücü.ama alternatif araclar var onları tavsiye edebilirim. jitbit macro recorder işini görür.daha gelişmiş bi araçtır.ama imeceden şaşmam

benim için asıl soru imece nedir nerelerde ve ne amaçla kullanılır .

ben anlatayım sana kardeş.Macro kayıt aracıdır imece.macro nedir diceksen.bilgisayarda yaptıgın herhangi bi iş,sürekli tekrarlardan olusuyorsa.sen bu işi bi defaya mahsus imece ile yapıp kaydedersin.imece fare ve klavye hareketlerini kaydeder.daha sonra aynı işi.imece kendisi yapar.hemde istersen hızını 100 katına cıkartarak yapabilirsin.mesela ben facebook ta farmville oyunu oynuyorum.yaklasık bir tarlayı eklemk icin 1200 tık yapmam gerek ama.ben bi defa yaptım aylardır ben ugrasmıyorum imece yapıyo saolsun:) olay bu yani.

• 1 ay sonra...
ben anlatayım sana kardeş.Macro kayıt aracıdır imece.macro nedir diceksen.bilgisayarda yaptıgın herhangi bi iş,sürekli tekrarlardan olusuyorsa.sen bu işi bi defaya mahsus imece ile yapıp kaydedersin.imece fare ve klavye hareketlerini kaydeder.daha sonra aynı işi.imece kendisi yapar.hemde istersen hızını 100 katına cıkartarak yapabilirsin.mesela ben facebook ta farmville oyunu oynuyorum.yaklasık bir tarlayı eklemk icin 1200 tık yapmam gerek ama.ben bi defa yaptım aylardır ben ugrasmıyorum imece yapıyo saolsun:) olay bu yani.

ben de countrylife da kullanıyorum :) jitbit kullanıyorum,portable var forumda 4.1 sürümü gerçi,4.6 sürümü yok hala piyasada...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...