Jump to content

Nlite Entegre Sırasında Addonlar Hata Veriyor

gölge

Recommended Posts

arkadaşlar degişik bir sorunlar karşılaştım daha önceden addonla hiç sorun yaşmadım katılımsız programalrıma yeni programalr ekledim bazılarını smat instal maker bazılarını winrar ve wininstallLE katılımsız yaptım bütün programalr sorunsuz çalışıyor pcde kurup denedim ama nlite entegre ederken sorun variyor anlamadım addonlar örnek olarak

ENTRIES=>içerigi aşagıdaki gibi her zaman böyle yapıyorum addonlar sorunu anlamadım

[general]

builddate=03.05.2009

description=addon

language=Turkish

title=addon

version=14.0.8050.1202

website=addon

[EditFile]

I386\SVCPACK.INF,SetupHotfixesToRun,AddProgram

klmcodec.exe

yeni klasör açıp adını SVCPACK oalrka degiştiriyorum bu klasöre katılımsız programı ekliyorum sonara SVCPACK ile ENTRIES.ini rarlıyorum daha öncede böyle addon yapıyordum ama hiç sorun vermedi bu sefer neden sorun verdi arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum resimleri upload ediyorum hataalra bakaiblirsiniz

nlitef.jpg

48767219.jpg

69683902.jpg

arkadaşalr acil yardımlarınızı bekliyorum anlamadım bunun sebbini her zaman yaptıgım entegre ettigim addonlar şimdi hata veriyor yardımcı olaiblirmisniz

kardes katılımsız programları SVCPACK klasör açıyorum içine atıyorum sonra ENTRIES.ini içine programın exe yazıyorum ve rar sıkıştırıyorum daha önce böle addon yapıyordum sorunsuz çalışıyordu şimdi neden ha veriyor anlamadım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...