Jump to content

Tv Kartı Alacağım | Tavsiyeleriniz..?

Ultimatefe

Recommended Posts

Forumda TV kartı ile ilgili açılan başlıkları okudum,inceledim. Herkes Skystar 2'de hem fikir.

Okuduklarımın içinde HD görüntü sağlayan bir Skystar 2 modeli TV kartı varmış.

Bunun için ekran kartının da HD yayını desteklemesi gerekiyormuş sanırım.

Benim ekran kartım ATI 5850 HD destekli tabii ki..

Şimdi benim almam gereken TV kartı hangi model olmalı?

HD desteği olan bir kart olursa daha iyi olur benim için.

Offline Download diye birşey demiş bazı arkadaşlar.

Biri bana bunun ne olduğunu anlatabilir mi?

Tüm TV kartlarında var mıdır bu özellik?

Birde şöyle bir durum var.

Bizim apartmandan tek çanak ile yayın sağlanıyor.

8 çıkışlı bir elembi var.Bunlardan 4'ü dolu.

1 tane de ben bilgisayarıma kablo çekeceğim.

Sinyal kalitesinde düşme olur mu fazla çıkışlı olmasından dolayı?

Sinyal kalitesinde düşme olmaz. Google'a "Skystar 2 Offline Download" diye yazarsan bu konu hakkında birçok yazı bulabilirsin. HD destekli kart alman ileriye yönelik düşünüyorsan fena olmaz. Ayrıca bende "SKYSTAR 2 TV/PVR DİJİTAL TV KARTI + KUMANDA" var. Artık fazla vakit bulamadığım için kullanamıyorum. Garantisi devam ediyor mu bilmiyorum ama aldığımdan beri canavar gibi çalışıyor. Almak istersen satabilirim.

2.6 d Bence Daha Güzel . Çünkü Normal Tuner Kullanılıyor Ve Dolayısıyla Sinyal Daha Çok Çekiyor. Ama 2.8 de Silikon Tuner Die Tanımlanan 1 Devre İle Tuner Görevi Gördülüyor ve Nede Olsa Tuner Olmadıgı İçin Sinyal Zayıklıkları Oluyor. Yazılım Olarak Her 2 side Aynı. Offline Download Bende Düşünmüştüm Ama Karışık. En İyisi Online Download. Ofline Download ta Online Download taki Gibi Dosya Seçip İndiremiyorsun. Örnek Olarak Bi Server Buldun Tek tek İndiremiyorsun. Komple İndirmek Zorundasın. İçinmde Ne Oldugunu Bilmeden İndirmekte Hiçde İİİİ Bişi Deil Bence... SkyStar HD Yi de pek Önermiyolar . Çünkü Yayın Yok. olanlar Hep Şifreli. Yinede Sen Bilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...