Jump to content

Dosya Silinmiyor...

samokantur

Recommended Posts

d klasöründe bir klasör var...d:\cd\utg...adında...içindede amd64ve i386 adında iki klasör var...ikisinin içide açılmıyor...hiçbi şekilde silinmiyor....revo ununstall ile kalıcı olarak sildim...dosya yine orda...unclorer bile silemiyor....nedir bu dosya....yedekleme falanmı acaba....bilmeden yaptıgım bişe olabilirmi...sil diyorum...diskin dolu oldugundan falan emin olun diyo...yapıştı kaldı ya..

Bilgisayarım - araçlar - klasör seçenekleri - görünüm e tıkla aşağı doğru in korunan işletim dosyalarını gizle seçeneğine bak kutusu işaretlimi işaretli değilse işaretle ve uygula de bir daha bak görünüyorlarmı eğer hala görünüyorlarsa sistem dosyası değil demekki

Adwanced file remover adlı programla silmeyi dene ben onu kullanıyorum silemediğim olmadı bu şekildede bi deneyebilirsin kolaygelsin

sistem dosyası degıl o

benı de gıcık eder

ozellıkle guncelleme yada explorer kurulması sonrasıda d'de ortaya cıkar

wın 7 yuklu bende

anlatamaya calıstım umarım sılersın

ben genelde oyle sılıyorum

evet bikaç gün önce bi driver güncelleme programı kullanıp netten güncelleme ilgili bişeler indirip kurmuştum....ondan olabilirmi acaba...bi casus yazılım falan olmasında...ama nasıl kaldıracaz....formatlamı...

ben sistem dosyası sanıyordum değilmiş unlocker programı ile sildim.

sistem dosayaları soluk gözükür arkadasım...gizle dersin kaybolur...ayrıca silinmesi tavsiye edilmez....ancak bi program yüklediğinde ve programı kaldırmak istediğinde eğer silinmezse klasör seceneklerinden gizle göster şeklinde silinmesini sağlıcak şekilde ayarlayabiliyoruz...ama benim dosya bi garip....silemedik gitti....

arkadasım ne casusu ya,

unlocker ıle de sılebılrısın

yukarda da anlattım zaten nasıl sılecegını

bende xp yuklu olsaydı daha detaylı anlatırdım

herjangı bı klasorde araclar klasore seceneklerı gorunum basıt dosya paylasımı... işaretını kaldıracaksın

sonra klasore sag tıklayı guvenlıkten ızın verılenlere tıkla

hepsı secılı olsun

bu adımdan sonra rahatlıkla sılınıyor

arkadasım ne casusu ya,

unlocker ıle de sılebılrısın

yukarda da anlattım zaten nasıl sılecegını

bende xp yuklu olsaydı daha detaylı anlatırdım

herjangı bı klasorde araclar klasore seceneklerı gorunum basıt dosya paylasımı... işaretını kaldıracaksın

sonra klasore sag tıklayı guvenlıkten ızın verılenlere tıkla

hepsı secılı olsun

bu adımdan sonra rahatlıkla sılınıyor

yaptım...utg üzerindeki yetki değişiklikleri kabul edilmiyor diyor....silmeye çalıştıgımda dizin boş değil diyor..aynen dediklerini yaptım vala...

yaptım...utg üzerindeki yetki değişiklikleri kabul edilmiyor diyor....silmeye çalıştıgımda dizin boş değil diyor..aynen dediklerini yaptım vala...

bak bu dediklerini yaptıktan sonra...güvenlik ayarlarında şimdi utg ye erişme yetkiniz yokdiyor)))...saınırım makinemi ele geçirdiler.)))

bak bu dediklerini yaptıktan sonra...güvenlik ayarlarında şimdi utg ye erişme yetkiniz yokdiyor)))...saınırım makinemi ele geçirdiler.)))

güvenli modda da silinmedi ya...diskin eyleme karsı korumalı oldugundan yada kullanılmadıgından falan yine aynı uyarı...ne bu ya...

Please register to see this content.

Bunu indirin açın.Bütün uyarılara evet diyin.Kendi kapanana kadar hiç bir müdahele yapmayın.Bilgisayarınızın hızına göre 5-10-15 DK'ya bitirecektir....

ben iki dakka önce silmeyi başardım....güvnlik ve paylaşıma gittim...güvenlik seceneğinde gelişmişi tıkladım...ordan sahibine geldim...orda boşp olan bi kutucuk var....nesnelerin ve alt kapsayıcıların sahipliğini değiştir seçenegini tıkladım okeyledim falan bişeler yaptım sildim))))bilmeyen arkadaşlara bi yol olsun....ayrıca yardımlara teşk....sanırım ben yeni bişe öğrendim)))

Dediğimi yapın yine de.Sisteminizde trojan vari her şeyi siler süpürür...

combofix i biliyorum ama....benim silmeye çalıştıgım program trojan falan değil...yani bir virüs yada güvenlik programının bulabileceği bi yazılım değilki...bir dosya ya ben bilmeden bişe oluşturdum yada ne bilim bilmeden yaptıgım bişe.....anlatamadıgım bu....bir dosya bu....klasör....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...