Jump to content

Windows 10 19045.4842 X64 5in1 4,3gb Esd 1 Eylül 2024 El Değmemiş

amd_turkey
 Share

Recommended Posts

• amd_turkey changed the title to Windows 10 19045.4651 X64 5in1 5.4 Gb Temmuz 2024 El Değmemiş
  • 1 ay sonra...

hocam çalışmanızda eksik sürücüler var yada ben yeni bios update yaptığım için nvme ssd mi görmüyor çalışmanız...

Please register to see this content.

Edited by Deep&Blue

Deep&Blue, Bir saat önce yazdı:

hocam çalışmanızda eksik sürücüler var yada ben yeni bios update yaptığım için nvme ssd mi görmüyor çalışmanız...

Please register to see this content.

Onunla alakası yoktur. Msdn sürüm win 10 harddisk/sddnizi görüyor muydu? 

Size anakartınızın sata sürücüsü lazım. 

amd_turkey, 2 dakika önce yazdı:

Onunla alakası yoktur. Msdn sürüm win 10 harddisk/sddnizi görüyor muydu? 

Size anakartınızın sata sürücüsü lazım. 

hocam işin ilginç yanı sata 240 gb bir ssd var onu da görmüyor sadece nvme ssd değil görünmeyen driver eksikliği olabilir mi yada ektra yüklemeniz gereken bir driver?

Deep&Blue, 1 saat önce yazdı:

hocam işin ilginç yanı sata 240 gb bir ssd var onu da görmüyor sadece nvme ssd değil görünmeyen driver eksikliği olabilir mi yada ektra yüklemeniz gereken bir driver?

Burada özel bir çalışma yapmıyorum. Uupdump dan script indiriyorum. O iso oluşturuyor.. 

Daha önce bu başlıktan indirip kurdunuz mu, eğer kurmadı iseniz muhtemelen kendiniz script ile iso oluştursanız da olmayacak. 

İlla kurmak istiyorsanız ventoy ile kurmanız için yöntem söyleyebilirim. 

Aynı sorunu başka sistemde de yaşamışsınız :)

Anakartınızın sata/nvme sürücülerini bulup usb ye atın. O sürücü bulunamadı dediği anda onları gösterin, yerel diskleri görür 

• Like 1

amd_turkey, Bir saat önce yazdı:

Aynı sorunu başka sistemde de yaşamışsınız :)

Anakartınızın sata/nvme sürücülerini bulup usb ye atın. O sürücü bulunamadı dediği anda onları gösterin, yerel diskleri görür 

hocam sıkıntıyı çözdüm, bios dan kurulum yapmadan önce intel rapid i kapatıyorum kurulum yaptıktan sonra en son güncel RST sürücünü kuruyorum yeniden başlattıktan sonra bios dan tekrar intel rapid i aktif ediyorum hepsi bu kadar... teşekkürler yardım önerileriniz için, fakat bu RST her yeni windows güncellemesinde hata verecekse vay halimize sürekli takip etmek gerekiyor güncel sürüm çıktımı diye...

• Thanks 1

• amd_turkey changed the title to Windows 10 19045.4842 X64 5in1 4,3gb Esd 1 Eylül 2024 El Değmemiş