Jump to content

Ip Kamerada Hareket Duyarlı Mail Sorunu..

temmuz

Recommended Posts

Geçtiğimiz günlerde bir IP kamera(Linksys WVC54GCA Wireless IP Kamera) aldım. Neredeyse bütün ayarları tamam ve oldukçada memnunum. Ancak yaptığım bir ayarı işletemedimki ona canım sıkılıyor. Harekete duyarlı mail atma ayarlarını tam olarak yapmama(Hatta kendi yaptığıma güvenemiyerek Hollandaki danışma hattından destek aldım.)rağmen bu durumla karşılaştım. Bu ayarlara göre ttmail bağlantılı(türkiyede sadece ttmail hesabının smtp serveri vasıtasıyla, yani ttmail temelinde gönderim için yapılan ayarlar işliyormuş) hotmail, gmail ve tnctr.com uzantılı e-mail hesaplarıma hareket duyarlı mail alabilmem gerekirken bu işlemiyor. PC'lerimde ttmail hesabımda bir ayar problemim yok. Gerek ttmail hesabım ile gerekse diğer e-mail hesaplarımla mail alışverişlerim gayet normal olduğu halde ve kamera için yaptığım ayarladada bir yanlışlık olmamasına rağmen neden böyle bir durumla karşılaştığımı bilmiyorum. Danışma telefonundaki görevli ttnetin smtp serverinde bir problem olabilir dedi ama oraya telefon ettiğimdede bir sonuç çıkmadı. Böyle bir durumla karşılaşan varmı? Çözüm için neler yapılabilir?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...