Jump to content

Wireless Sorunu Hat Kopması

trajedi

Recommended Posts

acer aspire 5735z modelinde leptop var yanlız modemin tüm ışıkları yanıyor yanlız bağlanmıyor internete wireless ışığıda bi yanıyor bi yanmıyor sürekli 1 dakika yanıyor sonra yanmıyor geliyor gidiyor sorun ne olabilir acaba modem airties rt 206

arkadaşlar kablo ile internet bağlantısı var ama wirelessde internet bağlantısı yok modemin tüm ışıkları yanıyor leptoptaki wireless ışıda yanıyor ama internet yok wireless de modem rt 206 bu modemede 192.168.2.1 yazdığımdada kullanıcı adı şifre istiyor yazıp modemin ara yüzüne giriyorum da burada herşey normal miş gibi görünüyor modem ayarlaryla oynanmış bu arada modeme reset attım modemin fabrika ayarlarına döndüm bi türlü wireless den interneti eremedim siz ne tavsiye edersiniz ne yapmam gerekiyor modemin ara yüzü ile işim bittiğinde normal bi internet sayfası açıyorum wireless den yazıyorki modeminizin şifre bölümünü deki şifreleri yazmadan internete bağlanamassınız diyor vallahi kafam çok karıştı bana bi yardımcı olun

İnternet sağlayıcının sana vermiş olduğu ad ve şifreyi modemde ilgili yere girerek tanıtman gerek ki onları kullanarak servis sağlayıcından hat alabilsin ve internete girebilsin nasıl ki kablolu modemle ilk kez internete girerken servis sağlayıcının verdiği ad ve şifreyi giriyorsak bundada modem sayfasında onları ilgili yere girmen lazım

İnternet sağlayıcının sana vermiş olduğu ad ve şifreyi modemde ilgili yere girerek tanıtman gerek ki onları kullanarak servis sağlayıcından hat alabilsin ve internete girebilsin nasıl ki kablolu modemle ilk kez internete girerken servis sağlayıcının verdiği ad ve şifreyi giriyorsak bundada modem sayfasında onları ilgili yere girmen lazım

bu modemdeki kullanıcı adı yazan yere yazdım yazdığım halde kablo ile bağlanıyor fakat wireless ile bağlanmıyor

Airties in kurulum cd siyle kurulum yap laptop a yönlendiriyo zaten,büyük ihtimalle çözersin,2. ihtimalde modemin arayüzüne gir kablosuz ağ güvenlik bölümünde şifreleme kısmında WPA seçili olsun halolucaktır,kolay gelsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...