Jump to content

Rapidshare'den Error Hatası Alanlar İçeri..kesnÇzm

cemuqur

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar..

Bugün sizlere rapidshareden dosya indirmeyi anlatacağım ama error hatası almadan programsız manuel (ellerimiz) ile yapacağız. :)

Normalde İnternet Explorer ve Mozilla Firefox,Opera gibi web tarayıcılarında 15 dk ceza vereceğine ERROR hatası veriyor.İndirme programlarındada IDM,Jdownloader,Cryptload gibi programlarda da aynı şekilde 15 Dakika geçiyor ama indiremiyoruz.İşte ben buna bir çözüm buldum.

google-chrome-300x300.jpg

Öncelikle burdan Google Chrome yi indirelim.

http://www.google.com/chrome/eula.html?hl=tr&brand=CHMA&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-bk&utm_medium=ha[/CODE]

İndirdikten ve kurulumunu yaptıktan sonra, rapidten indireceğimiz herhangi birşey dosya,oyun,müzik dosyası gibi örnek olarak link veriyorum mesela,

[CODE]http://rapidshare.com/files/61163611/sony_vegas_8_full.rar[/CODE]

Sony vegas programını ele alalım misal tabi. :) Bu cümleye dikkat edin!

Bakın bu vermiş olduğum Sony Vegas Programını Jdownloader,Cryptload,IDM,Mozilla Firefox,İnternet Explorer,Opera gibi tarayıcılarda indiremezsiniz.Hadi diyelim indirdik,indirdikten sonra 15 dakika ceza yememiz gerekirken ERROR hatasıyla karşılaşıyoruz.Ama artık Google Chrome ile indirirsek bir problem olmuyor.Error hatası ortadan kalkıyor.

KENDİ ANLATIMIMDIR LÜTFEN EMEĞE SAYGI CEM UĞUR.[/i]

ya arkadaşlar...rapidden indirme sorunu var diye çözüm üretiyorsunuz ...yada üretmeye çalışıyorsunuz verdiğiniz linkte rapid...anlamadım gitti bu iştn...zaten sorunumuz rapidden indirme yapamamak..şimdi sen bu programı yada anlatımı rapid linki yapmıssın...e eb kardeş biz nasıl inidirip denicez...yani biraz biz kullanıcılarıda düşünsek....yani çözüm için verdiğiniz şey sorunun içinde......umarım anlatabilmişimdir..

arkadaşlar bakın ben chromeden sabahtan beri oyun indiriyorum belki bilirsiniz nfs shift 54 tane party dosyası war ve ben 40. partydeyim her 15 dk sonra bir sonraki party i indiriyorum. bende error denen bişey vermiyor modeme resette atmıyorm

6 aydır chrome kullanıyorum, daha bir kez rapidden free çekemedim. hep error verdi. sendeki nasıl bir chrome anlamadım.

o senin sorunun ozaman :)

Kesintisiz error hatası almamak için kesinlikle firefox'un skip screen addonunu kullanmanızı tavsiye ederim..Zaten siz rapide gider gitmez o kendisi indirmeye başlıyor.Bunun için tabi firefox kullanmanız gerekiyor.Eklentiyide kurdukmu tamamdır..Bu arada Megaupload, zShare, Mediafire ve daha bir çoğu içinde geçerlidir..

Please register to see this content.

• 5 hafta sonra ...

arkadaşlar heralde konuyla ilgili tam bi çözüm bulunamamış uyarı tam olarak

Error

You want to download the following file:

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.

şeklindedir ve modem resetleme yada crypload gibi programlar indirme yapamamaktadır.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

Kesintisiz error hatası almamak için kesinlikle firefox'un skip screen addonunu kullanmanızı tavsiye ederim..Zaten siz rapide gider gitmez o kendisi indirmeye başlıyor.Bunun için tabi firefox kullanmanız gerekiyor.Eklentiyide kurdukmu tamamdır..Bu arada Megaupload, zShare, Mediafire ve daha bir çoğu içinde geçerlidir..

Please register to see this content.

bunda da iş yok sonuç aynı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...