Jump to content

Wim Dosyalarını Düzenlemek

sPYcas1

Recommended Posts

sana söyliyeyim şimdi sen wimi 7zip ile çıkarmıcaktın (:

gimagex ile mount etme var

waik ile mount etme var fakat bunlar xp de çalışmıyo dedikleirne göre win7 de çalışıyo ben kaç kere denememe rağmen başaramadım.sitede bir konu açtım cvp yazan olmadı çöpe gitti. ne yaptıysam cvp veren olamdı.inşallah cvp yazan olurda bende öğrenirim.gerçekten çok merak ediyorum.içini aça biliyoruz fakat tekrar wim yapamıyoruz. yardımcı olun lütfen.

yapmak istediğini tam olarak anlatırmısın kardeş bi de windows 7 yi mount edip içerisinde değişiklik yapmak istiyorsan bunu en rahat vista yüklü bir bilgisayarda yapabilirsin windows 7 de yetkiye takılıyord değişime izin vermiyor

öncelikle gimagexi bilgisayarına indir senden wimgapi.dll yi isteyecektir onuda indirip windows\system32 içerisine at daha sonra masaüstünde iki tane klasör oluştur birine elindeki windows dvdsinin içindekileri kopyalyacaksın mesela bunun gibi

ekranalntsijr.jpg

daha sonra gimagexi açıp aşağıdaki gibi oluşturduğun klasörleri ve install.wim'i göster

ekranalnts2c.jpg

daha sonra böyle yapacaksın

ekranalnts3.jpg

ekranalnts4.jpg

ekranalnts5.jpg

ekranalnts6.jpg

ekranalnts7.jpg

Neden unmount olmuyor diyebilirsin Commit Changesi tıkladıktan sonra R/W ile başlayan satırın üstünde bi kez tıklayıp sonra unmount demek gerekiyor

ekranalnts8.jpg

Windows Vista'da Ve Windows 7'de aynı yöntemi uygulayabilirsiniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...