Jump to content

Mtp Device

ali_ozturk34

Recommended Posts

Selam arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bu sorunu alıyorum ve bir türlü çözemedim sizlere danışayım dedim belki aranızda bunu halledebilecek birileri vardır diye düşündüm. Hata usb girişlerine herhangi birşey (flash disk, cep telefonu vb.) takınca çıkıyor. Önce ilk resimde de gördüğünüz gibi aygıt bulundu diğer ama hiç bir şekilde yüklenmiyor. İlgili resimler aşağıdaki gibidir arkadaşlar şimdiden okuyan ve yardım eden herkeze teşekkür ederim.

85538038.jpg

26811818.jpg

sen bilgisayar ile telefon arasında bi bağ kurmuşsun onun senden driver'ini yani kurulum cd sini istiyo yüklemen gerek yani kısacası donanımı tanıtman gerek

26811818.jpg

bak orda portable yazıo yani kurulumsuz aygılar anlamında

eskiden kullandığım motorola v8 telefonumu media senkronizasyon olarak kullanmak istediğimde çıkan iğrenç hata ... bunu ben telefonumun USB ayarlarından Disk olarak bağlamayı seçtiğimde kaybolmuştu :D ama microsoft download bölümünde mtp device diye arama yaparsanız mtp ile ilgili 1-2 program çıkacaktır...

eskiden kullandığım motorola v8 telefonumu media senkronizasyon olarak kullanmak istediğimde çıkan iğrenç hata ... bunu ben telefonumun USB ayarlarından Disk olarak bağlamayı seçtiğimde kaybolmuştu :( ama microsoft download bölümünde mtp device diye arama yaparsanız mtp ile ilgili 1-2 program çıkacaktır...

dediğin gibi microsoftun sitesine girdim yazdım 3 tane şey çıkartıyor onları denedim ama olmadı. bana sen hangisini indirmiştin onun adını werirmisin ?

aynı sorun bende de var arkadaşlar bir türlü düzelmedi...ben sony nwz-b143 mp3 player'ımı takarken bu hata çıkıyor.sürücü otomatik güncelle diyorum sürücü yüklenemedi diyor..windows update'ı kullanarak güncelleştir diyorum yine olmuyor..internetten o kadar mtp device driver diye aradım fakat bulamadım..yardımcı olur musunuz....

şimdiden teşekkür ederim

aynı sorun bende de var arkadaşlar bir türlü düzelmedi...ben sony nwz-b143 mp3 player'ımı takarken bu hata çıkıyor.sürücü otomatik güncelle diyorum sürücü yüklenemedi diyor..windows update'ı kullanarak güncelleştir diyorum yine olmuyor..internetten o kadar mtp device driver diye aradım fakat bulamadım..yardımcı olur musunuz....

şimdiden teşekkür ederim

yok kardeş ya bende bulamadım güncelleme falanda yapamadım bulursan burayada yaz

• 4 hafta sonra ...
sen bilgisayar ile telefon arasında bi bağ kurmuşsun onun senden driver'ini yani kurulum cd sini istiyo yüklemen gerek yani kısacası donanımı tanıtman gerek

26811818.jpg

bak orda portable yazıo yani kurulumsuz aygılar anlamında

Ne agı ya mp3 player takılıncada aynı hatayı verir wmplayerın halt etmesi aynısı arkadaşda yapıyordu sorunu cozmustum ama hatırlayamadım mtp cihazını kaldırın yeni driver yukleyince duzeliyordu galiba tam hatırlayamadım

hatırladım galiba driver guncelleştir diyin orda uyumlu aygıtlardan usb mass storage i seçin duzeliyordu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...