Jump to content

Pc Toplama

no_panix

Recommended Posts

:) Ustalar sıfır amdx620 ve bırde gıgabaytın amd uyumlu ddr3 anakartını vatan bilgisayardan aldım işlemciyi anakarta takıcam ama yapmama gerken ozel bırsey varmı ıkı urunde sıfır termal macun felan kullanmam gerekıyormu saygılar

termal macun paketin içinde yok mu?

termal macun tabiki kullanmalısın..

birde uzman değilsen bir servise yaptır...takarken zarar verebilirsin...fanın ayaklarının oturduğuna çok dikkat etmelisin.yoksa işlemci ısınır ve cort...

daha once 2 3 tane soktum taktım ama hep kullanılmıs eskı pc lerdı yanı sıfır bır pc ılk defa toplıcam bırde amd lerde fan felan farklı klıpslı ustune bırde ıslemcının bacakalrı var 478 pın ıslemcıler gıbı oyuzden sorma geregı duydum yapılması gerken ozel bır durum varmı dıye

evet amd işlemcinin fanları farklı...dikkat et derim...verdiğin para boşa gitmemesi için titiz davran...işlemciyi düzgün bir şekilde oturttuktan sonra bi sorun olacagını sanmıyorum...

serviste hep intel takıyorum daha önce hiç amd işlemcili makina gelmedi...

kardes dikkatlıce tak zaten anakarta oturmaz yanlıs takarsan anakartın giriş yerlerıne bak bide işlemciye dikkatlı bak köşelerinde bellidir aten anakartta f,lan nereye oturcağı. kasmaya gerek yok. korkmadan yap. fanıda çok basit takılıyor önce diğer kısmı tak fanı sonra bastır anaahtarlı olan kısmı p4 478 işlemci fanındakı gibi kapayacaksın.

Benimde bilgisayarı açarken CPU Fan error diye hata mesajı alıyorum. Geçenlerde bilgisayarcı değiştirdi fan çalışmıyor diye Taktığı fan çalışıyo ama ilk açılışta CPU fan error hatası çıkıyo sebebi nedir acaba.

Benimde bilgisayarı açarken CPU Fan error diye hata mesajı alıyorum. Geçenlerde bilgisayarcı değiştirdi fan çalışmıyor diye Taktığı fan çalışıyo ama ilk açılışta CPU fan error hatası çıkıyo sebebi nedir acaba.

Biostan Cpu Warning vs. Gibi Bir Bölüm Mevcuttur orayı kapat

Daha Farklı Şeyler de olabilir ama iş bios,da biter...

Sıcaklığı kontrol et, varsa ısınma sorun var demektir ama ısınma yoksa tüm uyarıları biostan kapat geç

amd işlemcilerin içinde nasıl takılacağıyla ilgili bir kullanma rehberi çıkıyor zaten ve fanlarının altında termal macun sürülmüş halde geliyor tek yapman gereken rehbere göre doğru şekilde takmak.

CPU FAN GÜÇ KABOSUNU YANLIŞ YERE TAKMIŞ AÇIP YERİNİ DEĞİŞTİRİRSEN SORUN HALLOLUR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...