Jump to content

Katılımsız Kurulum Yardım

gölge

Recommended Posts

arkadaşalr katılımsız kurulumla ilgili bir kaç sorum oalcak yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen bana yardım edebilrimisiniz 1. sorum katılımsız yaptıgım programlar sorunsuz çalışıyor ama sistem kuruldugu zaman masaüstünde kısayolu oluşmıyor bazı programlarda bunu nasıl düzeltebilrim 2.sorum winamp 5.5 sürümünü katılımsız yapıyorum ama tıkladıgım zaman sessiz kurulum olmuyor parametresini buldum ama winrarla sfx yapıyorum elle kuruluma geçiyor arakadaşlar yadımcı olaiblirmisiniz şimdiden tşk ederim

herşeyini doğrudüzgün yaptısan çalışır Eğer Installtips ile yaptıysan benim anlatımımdaki gibi

.ini dosyasına

[Commands]

0=Winawp.exe \S

VB. Burdaki S Parametresi örnek olarak yani sen kendi bulduğunu yaz bunu yaptıysan doğru düzgün

Winrarda Son Bölümde SFX Yaparken .exe yani Çıkarttıktan Sonra Çalıştır yerine Setup.exe yapmalısın bunları unutma çalışmaması mümkün değil

Arkadaşım bu şekilde yapabilirsin. (Program Files'teki Klasörü bularak. Ve exe dosyasını kısayol yaparak. )

b5kx8n.png

Sonra bu kısayol dosyasını Winrar ile masaüstüne yönlendirebilirsin. Oda şu şekilde olucak.

Masaüstü Yolu: %UserProfile%\Desktop Bu komutu Winrar SFX yapabilirsin.

arkadaşlar xp ilk kuruldugunda simgeleri masasütüne nasıl atabilrim bilgisayarım belgelerim ag baglantılarım ie gibi simgelere xp kurulumu bittginde masasütünbe bu simgeler nasıl oluşacak arkadaşlar ayrdımlarınızı bekliyorum

saol kardes winamp 5,51yenis sürümü winrarla katılımsız yaptım kurdugunda winamp simgesine tıkladımda hata alıyorum diger yaptım katılımsızlarda sorun yaşmadım ama bu sorun verdi ve istemedigim bileşnler ver toolbar freemp350 winamp rometo control gibi bileşnleri kurmadan sadece winamp kuracak şekilde nasıl ayarlayabilrim yardımcı oaliblirmsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...