Jump to content

Pc Usb Kalemi Tanımıyor..

XeLLoS

Recommended Posts

Arkadaşlar, Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım... Elimde "Mission Impossible" adlı ( en azından üzerinde böyle yazıyor ) bir usb kalem var.. Ancak ne yaptıysam bilgisayara tanıtmayı başaramadım.. Kalemi USB Aygıtı olarak görüyor, ancak Windows Update'den sürücü yüklemesi sırasında hata veriyor.. İnternette arama yaptım ama driverını bulamadım.. Bu kalemi nasıl tanıtabilirim?..

Başlat-Ayarlar - Denetim Masası (Donanım Ekle) var orda kalemi usb ye tak orda kalemin donanımını aratir varsa yükle de :) başka aklıma bişey gelmiyor ürünle ilgili pek bir bilgiye sahip deyilim ayrıca bir sorum olucak kalem ayrıyetten pil yada benzeri bişeyle elektirik alıyormu??? :D

Başlat-Ayarlar - Denetim Masası (Donanım Ekle) var orda kalemi usb ye tak orda kalemin donanımını aratir varsa yükle de :) başka aklıma bişey gelmiyor ürünle ilgili pek bir bilgiye sahip deyilim ayrıca bir sorum olucak kalem ayrıyetten pil yada benzeri bişeyle elektirik alıyormu??? :D

yok o şekilde de olmuyor...ayrıca o şekilde bir kaynak yok..bildiğimiz flashdisk...

yok lite falan değil... :)

yok o şekilde de olmuyor...ayrıca o şekilde bir kaynak yok..bildiğimiz flashdisk...

yok lite falan değil... :D

usb kalem demişsin anladıgım kadarıyla ben usb kalemin flas disc oldugunu nerden bileyim orda yanılmışım :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...