Jump to content

Bilgisayar Mp4'ü Görmüyor

confidant1903

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, bir sorunum var ve 2 saattir uğraşıyorum çözemedim. çin malı bir mp4üm var. kameralı falan. 1 aydır pcye takmamıştım. bi kaç müzik atmak için bu akşam takayım dedim ama bir türlü bilgisayar görmüyor. usb kablosunu taktığımda 'usb aygıtı tanınmadı' diyor. ne yapmam gerekir acaba? yardımcı olursanız sevinirim.  :D

arkadaşım aygıt yöntecisine gir ordan evrensel seri yol denetleycısı artı işaretini eksi yap ve teker teker girişleri kaldır bilgisayara restart açıldıktan sonra usb gırıslerın 1 dk yakın bır surede geri yuklenecek denemkte fayda var sorun buyuk bır ıhtımalle düzelir en azından bende düzelmişti kolay gelsın

arkadaşım aygıt yöntecisine gir ordan evrensel seri yol denetleycısı artı işaretini eksi yap ve teker teker girişleri kaldır bilgisayara restart açıldıktan sonra usb gırıslerın 1 dk yakın bır surede geri yuklenecek denemkte fayda var sorun buyuk bır ıhtımalle düzelir en azından bende düzelmişti kolay gelsın

sağol deneyeceğim, bu arada mp4 de şuna benzer:

Please register to see this content.

kameralı olduğu için mp5 diyolarmış heralde bunlara  :D

sağol deneyeceğim, bu arada mp4 de şuna benzer:
Please register to see this content.

kameralı olduğu için mp5 diyolarmış heralde bunlara  :D

teşekkür ettigin içi n ben teşekkür ederim mp4 görünmlü mp5 güzelmiş ben pek anlamam kusura bakma dalga geçtigimden deil sorunun düzelmezsse haber ver başka yöntemle çözmeye çalışalım kolay gelsin

teşekkür ettigin içi n ben teşekkür ederim mp4 görünmlü mp5 güzelmiş ben pek anlamam kusura bakma dalga geçtigimden deil sorunun düzelmezsse haber ver başka yöntemle çözmeye çalışalım kolay gelsin

birincisi dediğin aygıt yöneticisndeki artı eksiyi bulamadım. yoksa başındaki genişletip daraltma düğmelerini mi diyosun? reset atınca da işe yaramıyor.

birincisi dediğin aygıt yöneticisndeki artı eksiyi bulamadım. yoksa başındaki genişletip daraltma düğmelerini mi diyosun? reset atınca da işe yaramıyor.

evet o dügmeyi açıp içindekilerin hepsini siliyorsun sag tıkla kaldır diyorsun yani sora bilgisayara reset atıyorsun açıldıgında o tekrar driverları yüklüyor sora sen tekrar dene mp4 ünü usb ye tak ok

PcAygıtı tanımıyor arkadaşım beraberinde bir cd vb geldiyse onu tak drıver veya pc suıte programı yüklemen gerekiyo olabilir yok gelmediyse direk tak kullansa cihazın pillerini çıkar bir süre bekle ve yeniden tak yine tanımazssa(unkown device ) cihazda sorun varır emin olmak için başka bir pc ye tak ondada aynı sorun oluşuyorsa pc den değil cihazdandır kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...