Jump to content

Mozilla Firefox Özelleştirme

BlackEd

Recommended Posts

Mozilla Firefox a kendi eklentilerimi eklemek istiyorum. bunu nasıl yapabilirim forum u arattım ama bir şey bulamadım.

sitede bazı firefoxları gördüm içine kendi add-onlarını eklemişler bunu nasıl yapıyorlar.?

Umarım başlığı doğru yere açmışımdır. :D

mozillayı yükle, extension ve plugins leri indir sonrada katılımsız yap bu kadar kolay eğer nasıl katılımsız yapılacağını biliyorsan

bence bunlara hiç gerek yok, portableapps.com dan portablefirefoxu indir eklentilerini indir ve ve kendine göre özelleştir kısayollarını da koy işte sana tam donanımlı bi firefox, istediğin yerde kullan usb, cd, hdd istediğin yere ******ür,

Hayır muharrem'in dediği olmaz. Çünkü eklentilerin çoğu Local Settings'teki Application Data klasörüne kaydediliyor. O yüzden bu klasörü unutmamak gerek. Ama dediği gibi katılımsız yapabilirsin. Önce Win İnstall programını kur. Programın kullanımı hakkında bilgi var forumda. Bilgisayarın 2 noktası arasındaki farkı cıkarır. Sen önce ilk noktayı kaydet.Firefox'u kur ve bütün eklentilerini ekle. Sonra ikinci nokta ile arasındaki farkı aldır cıkan şeyi katılımsız yap dediğin olur. Olmazsa özel mesaj at yardımcı olmaya calısırım

• 7 ay sonra...

Hayır muharrem'in dediği olmaz. Çünkü eklentilerin çoğu Local Settings'teki Application Data klasörüne kaydediliyor. O yüzden bu klasörü unutmamak gerek. Ama dediği gibi katılımsız yapabilirsin. Önce Win İnstall programını kur. Programın kullanımı hakkında bilgi var forumda. Bilgisayarın 2 noktası arasındaki farkı cıkarır. Sen önce ilk noktayı kaydet.Firefox'u kur ve bütün eklentilerini ekle. Sonra ikinci nokta ile arasındaki farkı aldır cıkan şeyi katılımsız yap dediğin olur. Olmazsa özel mesaj at yardımcı olmaya calısırım

yapma gözünü seviyim yıllardır kullanıyorum hatta farmville çubuğunu bile indirdim usb diskime atıp üniversitenin bilgisayarından farmvilimi takip ediyorum :D

local settings'e falan attığı yok, eklentileri ana klasördeki plugins içine atıyor böylece normal mozilla duruyor hatta sürümünü bile rahatlıkla güncelleyebiliyorsun hatta ve hatta firefozun çökünce internetten indirdiğin bir firefox'u kur onu al taşınabilir firefox'la değiştir sıfır ve eklentili tilkin yerine gelsin. sana örnekte veriyim istersen eklentisiz:

http://gotupload.com/rcgae239u2zh/firefox.7z.html

isteyen herkes indirip kullanabilir, tilkinin son sürümü ve birkaç eklenti var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...