Jump to content

Megauploaddan Dosya İndiremiyorum

mai_brs

Recommended Posts

Selamun Aleyküm TNCTR ailesi...Megauploaddan dosya indirmek için bütün yöntemleri denedim fakat hiçbirinden olumlu sonuç alamadım.Host dosyası güncel fakat megauploada girince güvenlik kodu resmi çıkmıyor.Dns değiştirerek girmeyi denedim güvenlik kodu çıktı geri sayımdan sonra download butonuna basınca sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum.kullandığım dns lerde güncel ve google dns dir.internetten yaptığım araştırmalarda bir çok yöntem buldum hepsini tek tek denedim ve malesef hepsinden de olumsuz sonuç aldım.megauploaddan dosya indirebilmek için kesin çözüm önerilerinizi bekliyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Aşağıdaki işlemi yaparsan sorunun çözülür.

Google'ın DNS adresleri 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 bunu bilgisayarınızdaki ağ bağlantılarına sağ tıklayıp özellikler menüsü altından TCP/IP Protocol kısmının gelişmiş ayarları altında görebilir ve değiştirebilirsiniz.

Merhaba

vtunnel ktunnel gibi dns değiştirmeden girme yöntemi var .

Please register to see this content.

Bu Siteye gir oradaki kutucuğa linki yapıştır.

Ben birçok kez böyle indirmiştim

Malesef önerdiğin çözüm yolu olumsuz sonuç verdi arkadaşım...

Aşağıdaki işlemi yaparsan sorunun çözülür.Google'ın DNS adresleri 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 bunu bilgisayarınızdaki ağ bağlantılarına sağ tıklayıp özellikler menüsü altından TCP/IP Protocol kısmının gelişmiş ayarları altında görebilir ve değiştirebilirsiniz.

Bu çözüm yolunu zaten denemiştim.bu yöntemle herşey tamam fakat geri sayımdan sonra download butonuna tıklayınca malesef sayfa görüntülenemiyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...