Jump to content

En Fazla Kaç Farklı Ip Girsek Rapid Pre Bloke Olur

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

aynı ülkede iki tane kullanamazsın

mesela sen türkiyede arkadaşın almanyada bu şekilde aynı anda kullanabilirsiniz:D:D

yok arkadasım biz türkıyedeyız. bırımız aydında bırımız afyonda hıc bır problem olmadı. bizde ama genede bı bılene danısın alacak arkadaslar sorun cıkmasın yanı.

Aynı anda değil. Aynı serverden aynı anda indirirsen çok güzel bir ban yersin. Şahsen internet cafeden rapide girememiştim. Tecrübeye sabit hemen karşıdaki internet cafeye gittiydim. :) Aynı serverdan da aynı anda indirken yakalanırsan 2 kere uyarıyorlar, 3.sünde hesabını siliyorlar. Buda başıma geldi.

Ama ikinizde sürekli bişiler indirmeyecekse yakalanma oranı düşük.

Aynı anda değil. Aynı serverden aynı anda indirirsen çok güzel bir ban yersin. Şahsen internet cafeden rapide girememiştim. Tecrübeye sabit hemen karşıdaki internet cafeye gittiydim. :) Aynı serverdan da aynı anda indirken yakalanırsan 2 kere uyarıyorlar, 3.sünde hesabını siliyorlar. Buda başıma geldi.

Ama ikinizde sürekli bişiler indirmeyecekse yakalanma oranı düşük.

valla çok sağol akozdemir bu bilgiyi öğrenmem çok iyi oldu arkadaşla büyük ihtimalle alıcaz çokta bişey indirmeyiz inş. :D tekrar sağolun...İyi akşamlar....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...