Jump to content

Win 7 64 Bit Mause Kendi Kendine Işlem Yapıyor

CWMaxipowers

Recommended Posts

sa

pc de trojan oldugunu düşünoyorum 2-3 tane firewall kurdum fakat mause kendi kendine hareket ediyor ve kendi kedine işlem yapıyor.. antivir kasper avast nod 32 bunlarla taratımm fakat bulmuyor hiç bir şey.. güncelleyip tarıyorum birde.. son olarak firewalları kurdum fakat 1-2 tanesinden fazla anlamadıgımdan sildim.. 1-2 tane kurdum mallasef sonuç almadım adam hala mause ile oynuyor... trojan olup olmadıgını nasıl anlaya bilirim ve firewall felen önerilerinizi acilklen bekliyorum

mause wairless 5000 serisi microsoftun arkadaşlar taratmadıgım anti virüs kalmadı acillen yardımlarınızı bekliyorum

dostum senın sorunun bence işletim sistemi filan değil...sorun mouse unda...bendede asus laptop ile verilen logitech marka bir optik mouse um var..mouse ekranı aşağı yukarı hareket ettriyor idi... sanırsın sistemi biri ele geçirmiş...ama alakası yokmuş...sorun mouse da idi...içini actım temızledım..orta kısımda yer alan kaydırma topu zamanla toz tutmus...ve onun yuzunden sıstem sapıtmıs..temızlıkten sonra bı sey kalmadı...senınkıde %95 mouse dan kaynaklı bır problem ıcını ac temızle..sorun cozulecektır

Wireless mause olduğu için etraftaki ağlardan etkileniyor da olabilir mesela ben ağ için 11. kanalda iletişim yapıyordum tam performans alamıyordum hattan düşmeler oluyordu baktım çevredekiler hep öntanımlı 11.kanalda çalışıyor 3.kanala geçtim şimdi sorun yok telsiz telefonlarda böyle mesela kanal çakışmasıı olabiliyor birbirlerinin sinyallerini etkileyebiliyorlar

başka bir mause ile bir süre test et ayarlara bak belki böyle bir ayarı vardır

Kolaygelsin

arkadaşım optik mouselarda böyle şeyler olabiliyor ama illede bir problem var diyorsan sana kesin ve hızlı çözüm Panda Cloud antivirüs ama kesin çözüm için internetinin olması lazım internet üzerinden tüm problemleri buluyor ve hemen siliyor hafif ve müthiş bir antivirüs :D

http://acs.pandasoftware.com/cloud/CloudAntivirus.exe[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...