Jump to content

Görsel Paket Bmp'leri

djonur007

Recommended Posts

Arkadaşlar Selamu Aleykum:

Sitemizde görsel paketler yayınlanıyor, ama bazıları artık eskidi diye düüşnüyorum. Ben bir görsel paket çalışmasına başladım ancak şöyle bir sorunum var. Bu sorunu aşağıdaki resimde anlatayım:

33k7xj4.png

Resimde yukarıdaki sarı çemberin ortasındaki simgeleri hepimiz görmüşüzdür. Bu simgeler paketteki bütün bmp'lerde var. Benim yeni paket yapabilmem için bu simgelere ihtiyacım var. Elinde olan arkadaşlar upload ederlerse yada daha önce görsel paket yapmış arkadaşlar bu resimleri indirdikleri siteleri paylaşırsa yepyeni ve eşsiz güzellikteki görsel paketlerle karşınızda olacağım...

Selametle...

Kardeş Templates bölümüne bak orda binlerce bulacaksın. Hatta sabit bir konu var ;) Kolay Gelsin!

TugruL arkadaşım çok makbule geçti. Sağolasın. Aklımın ucundan bile geçmemişti forumdaki templates bölümüne bakmak.

Forumda paylaşım yapan veya yapmayan herkese teşekkür eder, emek hırsızlığı yapanları ALLAH'a havale ediyorum...

arkadaşlar yardımlarınız sayesinde gerekli tüm simgeleri buldum. şimdi önceden hazırlamış olduğum backgroungları sunacağım.

1.

background1p.png

2.

background2a.png

eğer kullanmamı istediğiniz background varsa 174*391 boyutlarında olan bg'ı bu başlık altında paylaşabilirsiniz...

mavi ağrılıklı olanları kullan. mavi renk güven duygusunu temsil eder. ben bir sürü görsel paketle simgeleri falan değiştiriyorum nedense mavinin verdiği görsel duyguyu hiç biri vermiyor. hani mxp2 de kullanılan paket var onun gibi.. çalışmalarında başarılar. saol.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...