Jump to content

Mozilla Sayfalar Birden Kapanıyor...

samokantur

Recommended Posts

Hangi versiyonu kullanıyorsunuz.Hep aynı stielere girerken mi oluyor yoksa hersitede aynı mı? Son surum kullanmanızı oneririm

ben mozilla kullanıyorum...freefox2.00....ama yeni format attyım makineye ve yeni güncelledi mozillayı...fakat normal sitelerde bile yedi sekiz sayfa acıyorum yani ne zaman kapanacağı belli olmuoyr birden sayfalar kapanıyor sonra yeniden actıgımda oturumu kurtar demek zorunda kalıyorum...xp sistemini değiştirdiktwen sonra olmaya başladı ama...bilemiyorum...

Firefox Çökmesi 3.x Sürümlerinde Sıkça Yaşanıyor. Firefox 2.x Sürümlerinde Hiç Başıma Gelmedi Frefox'un Adam Akıllı Gözden Geçirilmesi Lazım İnşAllah 4.0 Sürümü Mükemmeliyeti Getirir.

firefox 3.x in gerçekten yediği haltlar bini aştı. ben suan aynı tabanda calışan flock browser ı deniyorum. ing ama alışınca aynı firefox gibi. firefoxun neredeyse tum eklentileri çalışıyor. çökme olmuyor donma olmuyor. ayrıca facebook bagımlılarına da özel bir suru ozelliği var bence deneyin. firefox duzelene kadar idare eder.

firefox 3.x in gerçekten yediği haltlar bini aştı. ben suan aynı tabanda calışan flock browser ı deniyorum. ing ama alışınca aynı firefox gibi. firefoxun neredeyse tum eklentileri çalışıyor. çökme olmuyor donma olmuyor. ayrıca facebook bagımlılarına da özel bir suru ozelliği var bence deneyin. firefox duzelene kadar idare eder.

Zaten Mozilla Tarafından Geliştiriliyor

ben arkadaşlara teşk ediyorumda...sistem olayı olarak bi acıklaması yokmu...yani daha yeni format atmısım...ve ne zaman kapanacağı belli olmuyor...donma olayı cok oluyor mozillada ama...bunada alıştık kahretsinki...yani xp den kaynaklanan bi sorun olabilirmiki...xp yi değiştirdikten sonra bu sayfaların birden kapanma olayı başıma gelmeye başladı....yorumlarınız için teşk....ama hani derlerya bilimsel bi açıklama)))...şunu yaparsan düzelir gibisinden...))

ama kesinlikle yer imleriyle alakası yok, bende yığınla yer imi var, üstelik Xmark yer imi eklentisi kullanıyorum, çökme falan da yaşamıyorum. 8 tane eklenti kullanıyorum, tam bi firefox hastasıyım. zerre kadar sorunum yok...

tek şikayetim, windows 7'de explorer kullanırken görev çubuğuna mouse ile geldiğinizde sekmelerin ön izlemesi çıkıyor, ama firefox'ta çıkmıyor. acaba buna microsoft mu müsade etmiyor yoksa mozilladaki amcalar hala bunun için çalışıyor mu. yoksa, mozilla thunderbird e-posta istemcisinde sekme olayı var, onda benim dediğim şey gayet güzel çalışıyor. firefox'u da 4 bin gözle bekliyoruz...

Firefox02.png

I love you mozilla...

ama kesinlikle yer imleriyle alakası yok, bende yığınla yer imi var, üstelik Xmark yer imi eklentisi kullanıyorum, çökme falan da yaşamıyorum. 8 tane eklenti kullanıyorum, tam bi firefox hastasıyım. zerre kadar sorunum yok...

tek şikayetim, windows 7'de explorer kullanırken görev çubuğuna mouse ile geldiğinizde sekmelerin ön izlemesi çıkıyor, ama firefox'ta çıkmıyor. acaba buna microsoft mu müsade etmiyor yoksa mozilladaki amcalar hala bunun için çalışıyor mu. yoksa, mozilla thunderbird e-posta istemcisinde sekme olayı var, onda benim dediğim şey gayet güzel çalışıyor. firefox'u da 4 bin gözle bekliyoruz...

Firefox02.png

I love you mozilla...

bu xmarks yer imi eklentsi nedir nasıl elde ederiz bizde kullanalım çökmesin))

çökme ya çökmeme ile hiçbir alakası yok... sadece yer imlerinizi xmark'ın kendi sunucusunda yedekliyosunuz, her bir yer imi eklemenizde veya silmenizde sunucudan otomatik güncelleniyor. bir kaç ince ayar çekmeniz gerekecek. üstelik tarihlere göre geri yükleme özelliği de var. kendi sunucunuzda da yedek tutturabilirsiniz, xmark buna da müsade ediyo... daha fazla bilgi için:

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...