Jump to content

İso Dosyası Oluşturma..!

tuninqq

Recommended Posts

Arkadaşlar Bir Windows XP Kurulum Cd sindeki Bilgileri Bir Klasöre Kopyaladım.. ve O Klasördeki Bilgileri ImgBurn Programıyla İso Dosyası Haline Getirdim ve DVD Ye Cektim.. Fakat Cd yi PC ye Taktımda Otomatik Kuruluma Gecmiyor Bu Neden Olabilir..? Yaptıgım İso Dosyası Klabındamı Bir Sorun Olabilirmi..?

bende de o şekilde hatalar veriyor.o yüzden xp doylarını nlite ile iso haline getiriyorum bu şekilde daha sağlıklı yada ultraisoyla açsaydın editlediğin dosylarıı ordan kaydetseydin.

bende de o şekilde hatalar veriyor.o yüzden xp doylarını nlite ile iso haline getiriyorum bu şekilde daha sağlıklı yada ultraisoyla açsaydın editlediğin dosylarıı ordan kaydetseydin.

ozaman nlite indirip o sekilde mi iso haline gitirmem gerekiyor..?

Arkadaşım neden pc ye atıp iso yapıp sonra cd ye çekiyorsun. Cd den cd ye yazdırırsan sıkıntı yaşamazsın

Ben Bunu Bir Arkadaştan Aldım Ve Onun DVD Raiter bozuk Oldugu İcin cekemedik o an bende de flas bellek vardı ben cd deki bilgileri flash belleye attım dedim evde bunu iso yapıp cd ye cekerim.. arkadaşta cd yi bana veremiyordu cünki kendi burda oturmuyorr..:(

Zamanında boot özelliği bozulmuş cdleri yeniden booylu hale getirmek için bir video anlatımı yapmıştım. Bu minik dosyada sorunuzun cevabı da var:

http://rapidshare.com/files/337826732/nLite_ile_Boot_Yapma.swf[/CODE]

Ya Bu Cd Otomatik Driverli Pc Nin Biosta Boot Disk Acık Oldugu Zaman Direk Otomatik Kuruluma Gecsin İstiyorum.. Bunun İcinde Nlite Programı Gerekli Sanrım Fakat ben Bu Nlite Nasıl Kullanılır Onuda bilmiyorum..:s Bu Konuda bana Yardımcı Olursanız memnun kalırız Diğer Arkadaşlarda Bir Kac Program Önermiş Ama Sanırım Bu iş icin En İyi Nlite Programı Bu Programda bildiğim Kadarıyla Xp Cdleri Hazırlanıyor..

brader autorun özelligi olacak otomatik açılmasını istiyosan

ister nero olsun ister ultraiso

eger iso da oynama yapmak istiyosan ultraisoyu kullan , ama dosyalar açılmış sen hepsini bi arada toplamak istiyosan nero yu kullan daha iyi

brader autorun özelligi olacak otomatik açılmasını istiyosan

ister nero olsun ister ultraiso

eger iso da oynama yapmak istiyosan ultraisoyu kullan , ama dosyalar açılmış sen hepsini bi arada toplamak istiyosan nero yu kullan daha iyi

Yok Yok Ben Hiç Oynama Yapmıcamm Ben Zaten Cd de Hersey Ayarlı Otomatik Kurulum Yapıor Zaten Cd kendiliğinden Ben CD yi Pc ye Taktıgım zaman erkranda ilerlemek icin bir tusa basın gibi bir sey geliyor tam adınıda bilmiyorum unuttum şimdi..:( her hangi bir tusa bastıktan sonra zaten gerekli işlemleri yapıyoruz c yi silip tekrardan yeni bir C olusturup Kurulumu NFTS ile (CABUK) seceneğini Tıkladıktan sonra ben hiç birşey ellemiyorum daha O kendini Kuruyor.. şimdi ben ne kullanıyım kafam iyicene karıstı..:)

Yok Yok Ben Hiç Oynama Yapmıcamm Ben Zaten Cd de Hersey Ayarlı Otomatik Kurulum Yapıor Zaten Cd kendiliğinden Ben CD yi Pc ye Taktıgım zaman erkranda ilerlemek icin bir tusa basın gibi bir sey geliyor tam adınıda bilmiyorum unuttum şimdi..:( her hangi bir tusa bastıktan sonra zaten gerekli işlemleri yapıyoruz c yi silip tekrardan yeni bir C olusturup Kurulumu NFTS ile (CABUK) seceneğini Tıkladıktan sonra ben hiç birşey ellemiyorum daha O kendini Kuruyor.. şimdi ben ne kullanıyım kafam iyicene karıstı..:)

Nlite programını kullan o zamn

ister ultra iso

iste neroyla olsun

pcye katdetmek ıcın kalıp olarak atacaksınız

ultra iso ıle: cdye sag tıklayıp sewceneklerden ulraısodan iso kalıbı olsutur deyıp kaydedecegınız yerı belırleyeceksınız

neroda ıse

cd den cdye kayıt olusturur gıbı yapıp hedef surucuden image recorder secenegını sececeksınız(nrg olarak kaydedecek)

sonra ılerde ıhtıyac duydugunuzda bu kalıpları cdye atabılırısnız

ister ultra iso

iste neroyla olsun

pcye katdetmek ıcın kalıp olarak atacaksınız

ultra iso ıle: cdye sag tıklayıp sewceneklerden ulraısodan iso kalıbı olsutur deyıp kaydedecegınız yerı belırleyeceksınız

neroda ıse

cd den cdye kayıt olusturur gıbı yapıp hedef surucuden image recorder secenegını sececeksınız(nrg olarak kaydedecek)

sonra ılerde ıhtıyac duydugunuzda bu kalıpları cdye atabılırısnız

Cd den İso Olusturmucamm Elimde Klasör Halinde Ki bir Windows Xp yi İso Haline getiricem.. sağdece..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...