Jump to content

Ekran Kartı Markasını Nasıl öğrenebilirim

guven019

Recommended Posts

Forum arama kutucuğuna Everest yaz çıkan sonuçlardan birini seç indir program pc deki tüm donanımları listeleyecek ayrıca donanım sitelerine update drıver yükleme linkleride sağlıyor

formatan sonra everesti yükledim gözükmüyor

Everest Ultimateyi Googlede arattır,indir kur Ekran kartı bilgilerini görebilirsin veya aşağıdaki CPU programını indir kur oda ekran kartı bilgilerini verir.

Bu driver bulucuyuda kullanabilirsin

Please register to see this content.

pc toshiba laptop. ses kartınıda bulamadım

Bakmakla olmaz arkadaşım ya tümleşikse sadece bir çip ten ibarettir göremezsin programı kurduysan c program file içine bak ordadır ordan tıkla aç veya başka bitane kur programsız nereye kadar neyi göreceksin tüm teknik servisler bunu böyle yapıyor diyorum dahada birşey demiyorum

Benımde Her zaman Sıkıntıya düştügüm bi Konu

Format attıktan sonra Pc de Ana Kart Eternet V.s Driver ' ler zaten yok Everest Programını Kursam bile İnternet olmadıgı için driverleri zaten kuramıyo :D

15n4ynm11.jpg

Driver Bulmak Mazide Kaldi Ben Aylardır Kullanıyorum Driver Konusunda Hiç Sorun Yaşamadim Driver Pack Autorun Kullanmanızı Tavsiye Ederim

Sana modeli buraya yaz dememiştim(google'a yazacaktın). Neyse, altta verdiğim adrese git. Oradaki kutuları gereğine göre doldur. Sürücülerini download edebileceksin.

Kolay gelsin.

http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU&mode=allMachines&action=search&teddProduct=653&selShortMod=471[/CODE]

Alttaki adrestede bilgisayarının tüm özellikleri yer alıyor. Sorduklarında orada yazıyor. Daha ne istiyorsun?

[CODE]http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?service=EU&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=120524[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...