Jump to content

Windows,battery Için Yükleyiciyi Yükleyemedi.

kensopoy

Recommended Posts

[Windows,Battery için yükleyiciyi yükleyemedi. Yardım için donanım satıcısına başvurun. Çözümü]

Bazı Xp indiren arkadaşlarım benim gibi sorun yaşayamadıklarında %100 bir çözüm Sunuyorum denedim bizzat çalışıyor.

ilk öncelikle O hatayı Vermeye Sebeb olan Dll yi bulalım Adı : Batt.DLL

indiriyoruz.

sonra çok güzel battery göstergesi olan Battery İnfo'yu indiriyoruz.

ilk öncelikle batt.dll yi "c:\windows\system32\" klasörünün içine kopyalayoruz. Kopyaladıktan Sonra

Bilgisayarım Sağ Tuş Özellikler / Donanım / Aygıt Yöneticisi / ve Ordan Pil Ünlem İşareti Veren Aygıta Sağ Tuş Deyip Sürücüyü Güncelleştir Dedikten Sonra Otomatik Bul Kesinlikle Demiyoruz Listeden Veya Bir Konumdan Yükle Diyoruz. Arama Şu Konumu İçersin diyoruz ve Göz at deyip "c:\windows\system32\ Klasörünü Gösteriyoruz Ve otomatik Bulmuş oluyor..

şimdide Gösterge işini halledelim

28460_large.jpeg

battery infoyu exe yide Yükledikten Sonra işimiz Tamamdır. Battery Sorununu Çözmüş olduk :download1:

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

ıyı gunler benım leptop wista idi ben onu windows7 ye cevırdım sorun yasamadım kullandım 3 ay daha sonra bıl hatası vermeye basladı bılızı değiştirmenız yararlı olabılır dedı daha sonra wıstaya dondum sorun ortadan kaltı bu olayın sorunu nasıl cezebılrıız. tesekkur ederım ıyı calısmalar.

Ya süpersin kardeşim biraz önce format attım ve yukarıdaki hatayı vermişti bende uğraştım yapamadım donanımdan kapatmak zorunda kaldım

imdadıma yetiştin sağolasın.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...