Jump to content

Windows 8.1 | Pro & Single Language | X86 & X64 |

fingerprint
 Share

Recommended Posts

L3nk, 3 saat önce yazdı:

hocam cs girerken bellek written olamadı diyor neden yeni demeye başladı

Aşağıdakini reg yapıp uygulayarak sistemi yeniden başlattıktan sonra tekrar dener misiniz lütfen.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Windows]
"ErrorMode"=dword:00000002

rcoglu, 13 saat önce yazdı:

W8.1_S.L_PERFORMANS_X64_TR_by yükledim çok güzel her şey elinize sağlık. Lakin etkinleştirmeyi KMS_SUITE_V9.5.TR ile sadece 45 günlük yapabiliyorum. Daha uzun yada süresiz yapma imkanımız varmı sayın üstad?

Aynı lisans aracı ile görev zamanlaması yapın sınırsız lisanslı olsun.

Single sürümler 45 günlük, Pro sürümler 180 günlük KMS lisans destekler.

Edited by fingerprint
  • Thanks 1

mertank, 16.04.2023 - 19:43 yazdı:

Merhaba Kolay gelsin Hayırlı Ramazanlar... Bu sistemde MKVToolNix Çalıştıramadım bi türlü, kurulum yapıyo ama acmayı deneyince hata veriyor, yardımcı olursan sevinirim, şimdiden Tşk.ler...

Hayırlı ramazanlar üstadım.

Yeni sürümlerde Windows 8.1 desdeği yoktur belki bilemiyorum, daha eski sürümleri deneyin.

Mesela Chrome desdeği en son 109 sürümü, sonraki sürümler Windows 8.1 de yüklenmiyor.

• Like 1

• 2 ay sonra...
mertank, 16.04.2023 - 19:43 yazdı:

Merhaba Kolay gelsin Hayırlı Ramazanlar... Bu sistemde MKVToolNix Çalıştıramadım bi türlü, kurulum yapıyo ama acmayı deneyince hata veriyor, yardımcı olursan sevinirim, şimdiden Tşk.ler...

bende de çalışmadı. 

sorunu v68 i kurarak çözdüm. daha ileri sürümler 8.1 i desteklemiyormuş

Edited by KHEDIRA

serdar10, 08.07.2023 - 10:45 yazdı:

Yumurta değil x86 isosu bozuk çıktı kaç kez kurdum hata verdi.

Tarayıcının indirme özelliği ile indirme sırasında internet kesintisi vb. durum olduysa iso bozuk inmiş olabilir, önce indirdiğiniz dosyanın sha, md5 gibi değerlerinden birini sunumda verdiklerimle karşılaştırın, değerler uyuşmuyorsa iso bozuk inmiştir. Tekrar indirecekseniz idm benzeri program kullanmanızı tavsiye ederim, kesinti olsa dahi iso bozulmadan indirilir.

ocamurlu, 23 saat önce yazdı:

Elinize saglik win 8 single olann surumu indirdim dosyamin icinde 64 lite ve 64 mod olan dosya var ikisinin arasindaki fark nedir acaba

İlk sayfa sunumda, mod ve lite sürümlerde neler yapıldığıyla ilgili açıklamalar mevcut.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
Numanbulbul, 9 saat önce yazdı:

Market yüklemenin bir yolu varmı Single Language | X86

Normalde yükleniyordu hazırladığım zaman, destek kesildiğinden yüklenemiyordur muhtemelen.

mondschein, 17 dakika önce yazdı:

sagolun cevap için konuda mod ve liteden bahsedilmiş. extra lite neler kapatıldı silindi.

Pro sistemlerde yapılanlar

Mod Sürüm: Windows 11 icon ve resim temalıdır / Netframework 3,5 etkin / 4,8 güncellemeleri entegre / Defender pasif / Mağaza uygulamaları kaldırıldı / Windows Recovery (WinRE.wim) bulunmaz / Otomatik bakım, onarım, temizlik, disk birleştirme, geri yükleme noktası oluşturma kapalı / DirectX End-User Runtimes 9.29.1974 entegre / Eski bileşenler aktif / Masaüstü simgeler aktif / Windows fotoğraf görüntüleyici ekli / UAC kapalı / Search devredışı / Onedrive devredışı / Telemetryler kapalı / Gereksiz servisler kapalı /

Lite Sürüm: Mod sürümde yapılanlara ilave olarak; Defender Antivirüs, Onedrive ve Modern uygulamalar kaldırıldı, Mağaza duruyor.

Extra Lite Sürüm: Mod ve Lite sürümlerde yapılanlara ilave olarak Mağaza kaldırıldı.

Edited by TR_by
  • Like 1

• 3 hafta sonra ...
ulas55, 35 dakika önce yazdı:

Kardeşim ellerine sağlık.

Lite sürümü kurdum sorunsuz kuruldu fakat açlışıta İ.explorer uknown devive error hatası veriyor sürekli.

Ne yapmak gerekir. Bilgilendirirsen sevinirim.

Muhtemelen donanım sürücülerinden biri W8.1 uyumlu değil diye düşünüyorum.

TR_by, 23.09.2023 - 22:16 yazdı:

Normalde yükleniyordu hazırladığım zaman, destek kesildiğinden yüklenemiyordur muhtemelen.

Windows 8.1 market tamamen mi kapandı? Ben hep extra lite kuruyordum, geçenlerde lite kurdum açıldı ama zaman döngüsüne takılı kaldı. Benden kaynaklıdır diye çok üstüne düşmedim. Ama bana net cevap lazım. Market çalışmıyorsa o zaman extra lite yerine senin çalışman olan W7_ULTIMATE_X64_WIM_TR_by kuracağım.

xpity, 19.10.2023 - 13:59 yazdı:

Windows 8.1 market tamamen mi kapandı? Ben hep extra lite kuruyordum, geçenlerde lite kurdum açıldı ama zaman döngüsüne takılı kaldı. Benden kaynaklıdır diye çok üstüne düşmedim. Ama bana net cevap lazım. Market çalışmıyorsa o zaman extra lite yerine senin çalışman olan W7_ULTIMATE_X64_WIM_TR_by kuracağım.

MS Windows 8.1 için mağaza desteğini de kesmiş olabilir, bu konuda bilgim yok.

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Şöyle bir sorun yaşıyorum.
Office dosyalarında en son kapatılan dosya listesi boş çıkıyor. Yerine de :"Yöneticiniz en son belge listesini kapattı." yazıyor. 

Ayrıca, dosya gezginini görev çubuğunda sabitlerim. Sonra da ihtiyaç duyduğumda açık olan klasörü içine tekrar sabitlerim. Fakat bu özellik de çalışmıyor.

Bunları bilerek mi kapatmıştınız?
İkisinin problem kaynağının aynı olduğunu düşünüyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?