Jump to content

Isim Aranıyor

togollay

Recommended Posts

Sevgili Kardeşim, ne verirsen ver ama mutlaka Türkçe olsun.Kültür fukarası, yabancı hayranı birkaç çocuğu kandırmak için abuk isimler koyma lütfen. Caddelerde dolaşırken insan kendini sömürge ülkesinde hissediyor. Türkçe dünyanın en eski beş dilinden biri, dünyada en çok konuşulan beş dilden de biri."Bilgisayar" gibi Türkçe bir kelime de var.

Sevgili Kardeşim, ne verirsen ver ama mutlaka Türkçe olsun.Kültür fukarası, yabancı hayranı birkaç çocuğu kandırmak için abuk isimler koyma lütfen. Caddelerde dolaşırken insan kendini sömürge ülkesinde hissediyor. Türkçe dünyanın en eski beş dilinden biri, dünyada en çok konuşulan beş dilden de biri."Bilgisayar" gibi Türkçe bir kelime de var.[/CODE]

AZ ÖNCE BENDE İNG CE İSİM ÖNERDİM AMA PİŞMAN OLDUM miralaymir e %100 KATILIYORUM

Usta zevkini ve rengini bilmem fakat;

Soyisim ünvanınızı verebilirsiniz.

Örnek:

Kaplan Teknik Servis

[Parça Satışlarında da teknis servis lakabı kullanılır yani onun için de mar - market yazmana gerek yok]

Tabi kesinlikle size kalmış bir olay smile.gif

Hayırlı satışlara helal kazançlara vesile olması dileğiyle Allah'ın rızkı bolluğu üzerinizde | Tüm müslümanlığın üzerinde olsun]

Saygı ve sevgilerimle

hangi şehirdesin onun ismini koy Türkiye bilgisayar gibi sende şehrinin ismini yazabilirsin.Veya yörenizde meşhur bir yer vardır oranın ismi olur erciyes dağı gibi mesela erciyes bilgisayar olabilir.herkes tarafından kolayca hafızada kalır anladınmı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...