Jump to content

Ttnetİn Son Bombasi

medyamak

Recommended Posts

ttnet yapar bizde burda satıyoruz bu modemi kramassın telekomda stajerm.

öyle kullanılılıyor ttnet sonunda buldu yapacagını :)

çok basit modemin üretici sayfasındaki firmware yi modeme tanıtırsın modem 0 lanır.. :dj:

modemin sayfasını bi bulabilirsek :)

ttnet bu işin bukunu çıkardı artık. hem insanlara ücretsiz dağıtıyormuş gibi bir havaya kapıldılar, kaprislerinden geçilmiyor hemde insanların özgürlüğünü kısıtlıyorlar. böyle rekabet olmaz hemde kiminle rekabet ediyorsun kardeşim zaten bütün sağlayıcılar senin alt yapını kullanmıyorlarmı, sana para kazandırmıyorlarmı. neyse daha söylenecek çok şey vardaaaa..

modemin ethernet kartı uzerındne ayarlamaları sagladıgı numara var 192.168.1.1 gibi o numara uzerınden internet ayarı yaptıgın zaman @ttnet zorunlulugu gelmez istedigini yazabilirsin

Farklı dünyalardanız :download1:

TTnet hakkında o kadar güzel düşüncelerim var ki.. ah bi bilseniz... aile, sıcacık, sevgi yumağı oluyoruz çoğu zaman. Ama ttnet bunu bilmiyor, biliyor da, yüzümüze söyleyemiyoruz sevgimizi... ah ttnet ah...

Farklı dünyalardanız :D

TTnet hakkında o kadar güzel düşüncelerim var ki.. ah bi bilseniz... aile, sıcacık, sevgi yumağı oluyoruz çoğu zaman. Ama ttnet bunu bilmiyor, biliyor da, yüzümüze söyleyemiyoruz sevgimizi... ah ttnet ah...

harika cevap vermişsiniz arkadaşa :)

• 2 hafta sonra ...

Bu basit birşey, bomba olacak birşey değil. Modem driverinde yaptıkları basit bir oynama. ie'den modeme girip çözülebilir veyahutta modemin kutusundan çıkan değilde o modemin driverini başka bir yerden temin ederseniz hallolur. Üç gün önce smile geçtim , modem kurulumunda aynı sorunu yaşadım. İe'den hallettim.

Modemin açılımı aşağıdaki şekilde olabilirmi sizce :rolleyes:

(HUAWEI ACHOLIFE HG521 )

H iç

U ğraşma

A damım

W elcome

E nayi

I şletme

A ldatma

C orporate

H olding

O yüzden

L anet

I le

F eryat

E şittir

HG521 :clapping:

Not;İsyanım ttnet e

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...