Jump to content

Karneleri Nasıl ßekliyorsunuz...

cnc.uzmani

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

geçmişten gelen iyi bir dost gibi beliyorum ama iyi dostlar geçmişte kalmayacağı için bekliyorum bekliyorum gelmiyor! Bana sadece Prometric in sınav sonuçları geliyor o da subatta değil her sınav sonrası

sevgili öğrenci kardeşlerim merak etmeyin bu dönem karne alamayabilirsiniz. e-okul sis2 gündür arızalı ve öğretmenleriniz muhtemelen karneleri basamayacaklardır. hepinize duyurulur. az önce açıldı ama sağlıklı çalışmıyor...

kardeşimde soyledi gitmiş e okul.Zaten e okula yana yana not giriyordu babam.Pazartesi bir baktık e okul Çökmüş :dribble:

Hayatta en kötü şey bir babanın evladının dersine girmesi ve hocalık yapması.Babam matematik öğretmen 8.Sınıfta matematik derslerine girdi.İlk sınavdan bana fena çaktı 0 dan 1(eski sisteme göre en düşük not 1 di allahtan :D).Karizma alt üst olmuştu.Bu yüzden hoşlandıgım kıza bile teklif edememiştim(Ancak yıllar sonra açıldım oda reddetti ;) ).neyseki ilerleyen yazılılarda durumu Kurtarmıştık 60 dan 3 ve son yazılıda kolaylık olsun diye test yapmıştı ve 5 aldık 3 le paçayı kurtarmıştık.5 verse sözlüye 4 düşecekti ama sınıfın ortasında senin durumun ortada vermem oğlum sana sözlü mözlü umutlanma öylece kaldık.Neyse ben kurtulmuştum 2 sene sonra benim kardeşim ve amcamın oğlunun kısacası bizim mahallenin matematik derslerine girdi.Dozer gibi hepisini ezip geçmiş az kıyamet kopmadı matematik yüzünden evde.Şimdi 3.jenerasyonun derslerine giriyor babam.Küçük kız kardeşim babamdan 75 almış ağlıyor :download1: (Biz babamdan 3 aldıgımız zaman havalara uçardık sevinçten :dribble: ).sezonun verdiği yorgunluktan olsa gerekki şimdi babam öylece uyuyor.Oyy ne günlerdi onlar Allah(c.c) tekrarından korusun

1. Dönem öğrenciler belki karne alamayabilirler. Çünkü Milli Eğitim Bakanlığı'nın e-okul sistemine sanal saldırı yapıldı, 24 saatte 3 Milyon'dan fazla sorgulama yapılmaya çalışılmış ve şuan sistem kilitlenmiş durumda.

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun....

Hiç askerim olmadı öğrencilik hayatımda... Nasıl bir duygu tadamadım ama babam da bir defa karneme bakmadı karne hediyesi yüzünden kapının yanına takdiri koyardım sesi bile çıkmazdı.... 2 yıl oldu Üni biteli de ama hala öğrenciliği özlerim....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...