Jump to content

Karneleri Nasıl ßekliyorsunuz...

cnc.uzmani

Recommended Posts

Matematik 69dan 3 geliyo :D

9.Sınıf teşekkür alıyorum geçen sene 97.04 le takdir alırken şimdi çok düştüm :pardon: Aman 8.sınıf öğrencileri seneye iyi çalışın beklediğiniz gibi yüksek alamicaksınız maalesef :D

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

İddaa kuponu gibi 0 1 2 dolu beden bile 2

çok kötü ya allah kahretsin hepsi bu bilgisayar yüzünden karşısına geçtimmi bidaha ayrılmak bilmiyorum ..ama ikinci dönem düzelteceğim..

Allahım yarabbim :) bende aynı şeyi diyorum :D ama 2.dönem yalakalık ama son sınıf bırakmazlar inşş :D

İddaa kuponu gibi 0 1 2 dolu beden bile 2

Allahım yarabbim :D bende aynı şeyi diyorum :( ama 2.dönem yalakalık ama son sınıf bırakmazlar inşş :D

ßırakmazlar işaLLah Ama İşaLLahLa MaşaLLahLa olcak Şey DeğiL az ders çalışıyor gibi gözüksek az Yalakalık iş tamamDıR..Sen bile diyorsun Son Sınıftasın yardımcı olurlar...zaten (Ö)ğrenci (S)evMe (S)ınavında Düşünelim BiR Yandan

Matematik bi teskere alamadı gitti hep asker... :D

Matematiği Asker Göre Göre Gına GeLdi..O askerin Anası ßaßaSı Manitası vaR yhau....Matematikteki asker Bile İsyan Ediyor.

karne ne yaa :S vay be birden kendimi yaşlı hissetmeye başladım :) ahh yıllar ahhh

yılllarrr

yordunuz beniii yıllarrr

bizim buralarda 1'e Asker değilde TOKLU derlerdi :D bi ahır dolusu toklum vardı bi zamanlar

askere gittim geldim iş güç yok toklularda ölmüş çobanlık da yapamıoz. ortada kaldık öle iyimi :hi:

kapatın şu konuyu ya geçmişimle yüzleştim yine :D

kardeşim iyi demiş Allahın takdiri önemlidir :(

Arkadaşlar ben düzeltiyorum şu an netleşti tüm notlar:

Biyoloji + Dil ve Anlatım + Fizik + Matematik + Sağlık + Tarih + İngilizce = 4

Coğrafya + Geometri + Kimya = 3

Din K. + Beden E. + Türk Edebiyatı = 5

Sınav doğru bir ölçme aracı değil bunu bilir bunu söylerim..Bir öğretmen olayım sınav filan yok.Not vermem gereksin en yüksek notları vereceğim. 3 günlük dünyada sınav stresinden öldük nedir bu çile altı üstü bir diploma verecekler brunumuzdan geldi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...