Jump to content

Karneleri Nasıl ßekliyorsunuz...

cnc.uzmani

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Beden E. + Din K. = 5 :(

Türk Edb. + Dil ve Anlatım + Fizik + Biyoloji + Sağlık +Tarih = 4

Geometri + Mat. (Net Değil) + Ing (Net Değil, 4 de olabilir) = 3

Coğrafya (3'de olabilir) + Kimya (3'de olabilir) = 2

Bu notlar çok kötü biliyorum ama bizim okul matematikte Türkiye 54.cüsü dehşet zor bir okul :D Yapacak bir şey artık.Çabalarımızın sonu nihayete varamadı ;)

Oğlumun notları çocuklar.. 12. Sınıf, Matematik(Türkçe-Matematik) okuyor(Bir senede hazırlık okudu.). Şimdiye kadar her karne döneminde en azından teşekkür getirirdi ama bu ilk yarıyıl hiçte iyi görünmüyor. Geometri için ikinci yazılı henüz yapıldı ve değerlendirme bilinmiyor şimdilik. Ama oğlum bana, 'Sen hiç merak etme, kesinlikle 1 gelmeyecek' diyor. Ne denir, inşallah.. Ve üniversiteyede hazırlanıyor. Dilerim bozulmaz, her zaman için başarılı olur.

Sizlerede başarılar dilerim.

ekranalntsm.jpg

benim karnem :

download --- 5

upload --- 1

google kullanım ---3

tnctr kullanım ---5

facebook aktif --- 4

umaykut kullanım ---3

msn aktif --- 5

web tasarım zamanı--- 2

Visual basic ---4

donanım'a ayrılan zaman---3

UPLOAD'dan Kalmışsın aBi =) 2.Dönemde ÖyLe olmassın :download1: = )

Birazda hırsa bağlı. Ben TEŞEEKÜR BELGESİ aldım. :download1:

Allah nazardan saklasın...

Cümlemizi Nazardan Saklasın...KazaSız ßeLasız 2009-2010 1.dönemini Hayırlısıyla ßitirdik Zaten..

BİLGİSAYAR GİREN EVE TAKDİR-TEŞEKKÜR BELGESİ GİRMEZ xD

doğru diyorsun ben ilk ve orta okulda hep teşekkür takdir getirirdim lise 1 de öyle geldik lise 2 ye bilgisayar aldım ondan sonra hep geriledim lise2 de ortalamayla geçtim

şimdi lise 3 teyim ilk dönem 4-5 komutan var belli değil düşebilir allah kahretsin satacam bu lanet olasını :D:(:pardon:

of be bende mat ortalamma 44 inşallah hoca kanaat noyu kullanır.

gene senınkı iyi benim biraderin ki 44,5 :D artık ortalamaya kaldı

ya hayatın dört dörlük olacak yada 3,5 atacansın derlerdi yaa benimkide o misalı

öğrencilik yıllarında ilköğretim lise üniversite hep devlet okullarında okudum ama hocalardan genelde memnum değildim çoğu işini adam akıllı yapmasını bıle beceremıyor çözemediği soruları bize çözdürüyodulaR anadolu lısesındeyken :D

üniversitede ise hocalardan en çok duyduğum söz bu konu hakkında bir fikrim yok tu :pardon:

ve çok yetersiz insandılar ki o zamanlar dershaneler patlama yaptı ... buda ıspatıdır ...

Hımmm analiz ettim matematik konusunda TNC nin eksikleri 2. dönem sevgili pokemonnuz size matematik pokemonu getircek hepiniz matematikten 5 alcanız dersler tamamen ücretsiz dersler haftada 5 saat olacak bilemediğiniz soruları sorucaksınız ama devamsızlık yapanlara pikachu elektirik sopası ile ellerinize vuracak oda olamssa charmender ateş topu atacak sizde tutacsınız tamammı arkadaşlar dersler tamamen ücretsizdizir arkadşalar herkezi bekliyorum. :D

7 tane zayıfım var 0 -1 karışık :D

kardeşim İddaa Kuponuna Dönmüş senin Karnen.... 2.Dönemde Zayıfı oLan Düzeltiriz...

Hımmm analiz ettim matematik konusunda TNC nin eksikleri 2. dönem sevgili pokemonnuz size matematik pokemonu getircek hepiniz matematikten 5 alcanız dersler tamamen ücretsiz dersler haftada 5 saat olacak bilemediğiniz soruları sorucaksınız ama devamsızlık yapanlara pikachu elektirik sopası ile ellerinize vuracak oda olamssa charmender ateş topu atacak sizde tutacsınız tamammı arkadaşlar dersler tamamen ücretsizdizir arkadşalar herkezi bekliyorum. :D

ALemsim Kardeş =) :pardon:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...