Jump to content

Media Center Web Ntv Tv Ntv Radyo Yeniden Açıldı

temmuz

Recommended Posts

Windows 7 Media Center Web TV'de iki günden beri NTV'nin normal TV yayını ve radyosu açılmıyor. Ayrıca Virgin Radio'da açılmıyor. Doğuş Yayın Gurunbunun diğer yayınlarında(NTV Spor, CNBC-e, Canlı Skorlar ve ntvmsnbc) problem yok.

Sürümmü değişti, IP'lerde bir değişiklikmi var? Webde herhangi bir bilgi göremedim. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Edit: Bugün bu televizyon kanalı ve radyolardaki problem sona erdi. Yeniden yayına başladılar.

hayır bir sorun yok ben izleyebılıyorum

Önce cevap mesajın için sana teşekkür ediyorum. İki günden beri bu konuda değişik başlıklar altında mesaj yazarak sormama rağmen kimseden cevap alamamıştım; beş kelimelik cevap yazmak zor gelmişti insanlarımıza.

Ama çok ilginç.. Ben hala bu sorduklarımı izleyemiyorum. Senin mesajından sonra DNS'leri değiştirerek denedim, yine sonuç alamadım. NTV televizyon kanalı için 'video izlenemiyor', Virgin ve NTV radyolar için ise bunların İP numaralarını gösterek bu adreslerde ya dosya yok yada dosya bozuk şeklinde mesajlar veriyor.

Senin DNS'lerin ne? Onları verirsen birde onlarla denerim.

beyler nasıl izlenıyor acıklama yapabilirmısnız saygılar..

Sadece Windows 7 Media Center larda izlenebiliyor ama önce ilgili dosyaları yüklemelisin. TNCTR'de var. 'Media Center web TV' gibi yazarak arayabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...