Jump to content

İhale İle Çeşitli Teknolojik Ürünler Kazanma Şansı

Ultimatefe

Recommended Posts

www.benkazanicam.com

Bu site ihale usulü ürün kazanmanıza olanak sağlıyor.Üye olduğunuzda 3 teklif hakkı veriyor.Sonrasında boy boy paketler alıyorsunuz.Hangisini alacağınız size kalmış.Kazandığınız ürüne 7 TL sabit kargo parası veriyorsunuz.

Benim kazandığım bir iki ufak ürün;

Teklif Veriyorsun.

En Yüksek Teklifi Sen Verir İsen Ürün Senidir.

Son 20 Saniye Kalan Teklifinizi Verin.Aksi Halde Kazanamazsınız.

Ayrıca Bu Tür Siteler Çok Fazla Kazanç Sağlıyorlar.Bakmayın Siz 1000 liralık malı 15 liraya sattıklarını.

3 teklif hakkınız var.Bedava veriliyor.

Eğer bunları Kaybederseniz.Para ile Teklif Hakkı Almanız Gerekli.

Lütfen 3 teklif hakkındada kazanamaz iseniz teklif Almayın.Paranız Boşuna Gitmesin.

Paranızın boşa gitmesi gibi bir durum var tabii ki.

İhalelere teklif vermek için teklif paketi alıyorsunuz.

Örneğin 50 teklif hakkı almak için 40 TL ödüyorsunuz.

Sonra ihalelere giriyorsunuz.Verdiğiniz her teklif ürünün fiyatını 1 kuruş arttırıyor.

Kapışma diye tabir ettiğimiz teklif verme yarışı başlıyor.Diğer teklif verenleri yıldırmak için onlardan sonra hemen teklif verin.Verilen her teklif 6-7 saniye uzatıyor ürünün süresini.En son kimse vermez ve son teklif sizin ise ürün size kalıyor.

Ürün 0.25 TL'ye kaldı mesela.7 TL Kargo + 25 Kuruş = 7.25 TL'ye ürün size gönderiliyor.

Önceki akşam 1 TB'lık hard disk için girdim ve epey zararlı çıktım.140 küsür teklif verdim ve ihaleye sonradan dahil olan biri yüzünden bırakmak zorunda kaldım.Halbuki adam 110 küsür teklif vermişti.. Ona göre dikkatli olun. Tavsiyem Flash Disk, Mp3 Player, Tartı, Traş Makinesi, Web Cam, Makyaj malzemeleri böyle şeylerle başlayın kazanmaya.

Paranızın boşa gitmesi gibi bir durum var tabii ki.

İhalelere teklif vermek için teklif paketi alıyorsunuz.

Örneğin 50 teklif hakkı almak için 40 TL ödüyorsunuz.

Sonra ihalelere giriyorsunuz.Verdiğiniz her teklif ürünün fiyatını 1 kuruş arttırıyor.

Kapışma diye tabir ettiğimiz teklif verme yarışı başlıyor.Diğer teklif verenleri yıldırmak için onlardan sonra hemen teklif verin.Verilen her teklif 6-7 saniye uzatıyor ürünün süresini.En son kimse vermez ve son teklif sizin ise ürün size kalıyor.

Ürün 0.25 TL'ye kaldı mesela.7 TL Kargo + 25 Kuruş = 7.25 TL'ye ürün size gönderiliyor.

Önceki akşam 1 TB'lık hard disk için girdim ve epey zararlı çıktım.140 küsür teklif verdim ve ihaleye sonradan dahil olan biri yüzünden bırakmak zorunda kaldım.Halbuki adam 110 küsür teklif vermişti.. Ona göre dikkatli olun. Tavsiyem Flash Disk, Mp3 Player, Tartı, Traş Makinesi, Web Cam, Makyaj malzemeleri böyle şeylerle başlayın kazanmaya.

bende böle teklif sitelerine bakıyorum cogu üründe örneğin xxx adlı üye kazanıyor gennelikle bu nasıl oluyor pekii aynı anda bu kadar cok teklif nasıl verebiliyoo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...