Jump to content

Flasha Autorun Koyma

TuTaMixx

Recommended Posts

arkadaşlar benim sorunum şu flasha autorun ekliyorum ama çalışmıyor çıkarıyorum takıyorum ses seda yok autorunun içeriği

[autorun]

open=autorun.exe

Sorun Nedir Anlamadım...

flashın içindeki autorun.exe dosyasını mı açmaya çalışıyorsun yani otomatik autorun.exe çalışsın.flashında autorun.exe diye bir dosya varsa ve autorun.inf dosyasının içeriğini de verdiğin gibi yaptıysan çalışması lazım ama bilgisayardanda otomatik çalıştırma ayarları doğru olmalı varsayılan durumda otomatik açılması lazım.buarada autorun.inf dosyasında birde icon=simgenin adı.ico yaparsan flashın simgesini de değiştirmiş olursun hatta desktop.ini dosyasıda atarsan arkaplan resmi bile koyabilirsin.

flashın içindeki autorun.exe dosyasını mı açmaya çalışıyorsun yani otomatik autorun.exe çalışsın.flashında autorun.exe diye bir dosya varsa ve autorun.inf dosyasının içeriğini de verdiğin gibi yaptıysan çalışması lazım ama bilgisayardanda otomatik çalıştırma ayarları doğru olmalı varsayılan durumda otomatik açılması lazım.buarada autorun.inf dosyasında birde icon=simgenin adı.ico yaparsan flashın simgesini de değiştirmiş olursun hatta desktop.ini dosyasıda atarsan arkaplan resmi bile koyabilirsin.

yaptım icon oluyor fakat otomatik çalışmıyor herşey normal ama çalışmıyor otomatik çalıştırma ayarları derken biraz daha açarmısın ..

virüs programı sistemin auto run özelliğini kapatmış olabilir.

win 7 kullanıyorsan ==> Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Otomatik Kullan

4zuask.jpg

resimde işaretli yeri işaretle.

xp kullanıyorum ama cdye yaptığımda çalışıyor cd de xpdeki ayarlar nereden yapılıyor ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...