Jump to content

Windows 7

1988666

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Windows 7 kuruyorum internette sorun yaşıyorum şöyle internet bağlantım gelip gidiyo bazen internet bağlantısı var bazende internet bağlantısı yok diyo sürekli değişiyo neden kaynaklanıyo acaba xp de bu sorun yok bu yüzden windows 7 yi kullanamıyorum adam gibi o sağ alt köşedeki ağ simgesi varya işte onda anternet bağlantısı yok diyo sonra yine geliyo yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar acaba iki modemi biribirine bağladım diye mi bu sorun oluyo şimdiden teşekkürler

Kardes osorun bendede oldu nedense ama benim tahminim bilgisayara bagli diye düsünüyorum büyük bilgisayar kablolu onda sorun yok Netbok dada sorun yok Acer marka Büyük Dizüstü Medion Marka onda sorun ayni Ve bir arkadasdada ayni sorun anliyamadigim biri iyi calisiyor öteki sorun ay ni Windows 7 valla bende anlamadim ..

Ethernet kartı sürücüsünü kurdunmu bilgisayara?

evet dostum son driverları kurdum windows 7 update yaparak ama niye böyle gelip gidiyo anlamadım zor giriyorum nete iki modem biribirine bağlı bundan mı acaba ya eskiden böyle yapmıyordu tek modemleyken

arkadaşlar o zaman xp dede olur bu sorun ama nedense sadece win7 de oluyor ayrıca iki tane modem var bende ikiside daha yeni sayılır bakın bu sorun sanırım iki modem biribirine bağlı diye oluyor diğer modemi çıkardığım zaman gayet güzel çalışıyo cevaplarınız için çok teşekkür ederim ayrıca :)

aynı sorun bende de oldu windows 7 güncellemeden eternet kertını yükledim düzeldi. bağlanmadığı zamanlarda da aygıtı etkinleştirmesi kaldırıp yeniden bağlan diyordum.

evet öyle oluyor ama sürekli bu işlemi yapmakta baya bir sinirini bozar insanın değilmi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...