Jump to content

Donanımı Güvenle Kaldırayım Mı?

ahoahmet

Recommended Posts

iyi de adam usb aygıtı dememiş ki..harddiskimi çıkarılabilir disk olarak görüyor demiş ne alakası var usb aygıtlarıyla...valla hiç bir fikrim yok kardeşim, umarım anlayan biri çıkar...

Galiba sen hiç Usb Hdd denilen şey görmedin, duymadın!..

şaka bi yana o olayla arkadaşın laptopunda bende karşılaşmıştım.Vista kuruluyken D sürücüsünü çıkarılabilir bellek olarak görüyodu.acaba formatlamada oyle bi secenek mi var bilmiyorum ama keske bende de olsa simgesi cok guzel gozukuyo cunku ;)

Arkadaşlar arkadaşa yardım etmicekseniz neden cevap yazıyorsunuz arkadaşın bir sorunu varmış söyledi.. çözüm bulmak yerine gülüyorsunuz aynı şekilde siz olsanız ne yapardınız...

Arkadaşlar arkadaşa yardım etmicekseniz neden cevap yazıyorsunuz arkadaşın bir sorunu varmış söyledi.. çözüm bulmak yerine gülüyorsunuz aynı şekilde siz olsanız ne yapardınız...

yok baslık cok hoş olmus ben ona guldum.yoksa merak ettıgı soruyla ılgılı bı dalga mevzusu degıl.

yok baslık cok hoş olmus ben ona guldum.yoksa merak ettıgı soruyla ılgılı bı dalga mevzusu degıl.

ben o yani sanki böyle küçük düşürüp kahkahayla gülenlere diyorum.. bunda gülünecek birşey yok bunları sizde annenizin karnında öğrenmediniz ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...