Jump to content

Bir Pc Den Aynı Siteye 2 Kullanıcı Girme

sevimliukala

Recommended Posts

slm arkadaşalar

yardımcı olabilirseniz bana çok teşk şimdiden

yöneticiliğini yapmış olan bi arkim bi siteye çoklu giriş yapmak istiyor

kendisi sitede yönetici hemde normal kullanıcı gibi girmek yani 2 kişi ayrı isimle girmek istiyor

ben farklı tarayıcılardan denedim ama facebook da açıldığı gibi bunda açılmadı iki kişilik

bir pc den iki kişi girmek istediğim site işte bu

http://www.prensesfm.tk/[/CODE]

radyo çalıo ve sohbet sadece

farklı tarayıcı yani mozilladan firefox dan girmeyi deeneyince de şöle bi yazı alıorm ing tr ye çevirdim

''Veya ikinci bir akışı almak için kendi akışı almaya çalıştı. Üzgünüm ama bu mümkün değildir. İlk durumda, diğer akarsu pencereyi kapatın ve tekrar deneyin. Streaming ve aynı sistem de dinleme mümkün değildir.''

sanal pc kurma var bildiğim ama çok meziyetli daha kolay faklı 2 ip le kullanacam bi program yada bi yöntemi varsa anlatın lütfenn

bırı ınternet ex. dıgerı mozıllla dan gırsın :)

teşekkür ederim ama dediğini yaptığımı yani denediğimi yukarda belirttim

ie açıkken firefox dan

chorme den

safari den

opera dan

malesef olmuyo şöle bi yazı alıyorumm

''''Veya ikinci bir akışı almak için kendi akışı almaya çalıştı. Üzgünüm ama bu mümkün değildir. İlk durumda, diğer akarsu pencereyi kapatın ve tekrar deneyin. Streaming ve aynı sistem de dinleme mümkün değildir.''''

teşekkür ederim ama dediğini yaptığımı yani denediğimi yukarda belirttim

ie açıkken firefox dan

chorme den

safari den

opera dan

malesef olmuyo şöle bi yazı alıyorumm

''''Veya ikinci bir akışı almak için kendi akışı almaya çalıştı. Üzgünüm ama bu mümkün değildir. İlk durumda, diğer akarsu pencereyi kapatın ve tekrar deneyin. Streaming ve aynı sistem de dinleme mümkün değildir.''''

arkadaşım fLatcast radyoya 1 bilgisayardan 2. giris yapamazsın Ancak kendi Bilgisayarına virtualbox ile 2. bilgisayarı kurarsan girerssin ama ondada yazı yazamazsın ama guest olarak gırıs yapmıs olursun :) kendim denemişişm :))

biri opera biri i.e den girsin ama i.exp. nin bağlantı ayarlarında procy sunucuna ip gir.

çok teşekkür ederim bir pc de iki farklı ip kullanmayı bilmodum galiba dediğinizi yaparsam gerçekleşir

i.exp. nin bağlantı ayarlarında procy sunucuna ip girmeyi tam olarak nasıl yapılır açıklar mızınız lütfen

pc ne farklı kullanıcılarını artır . ve istediğin kadar kulanıcı ile girebilirsin sesli sohbete .

pc hızlı ise kulanıcı değişerel devam edersin olayına .

teşekkür ederim dediğini bilorm ama tam istediğim gibi olmuo

i.exp. nin bağlantı ayarlarında procy sunucuna ip girmeyi tam olarak nasıl yapılır açıklayacak kişi varmı acabaa

lütfen yardım edin :)

site nin adresini de verdim, iki pencerede açmayı bi deneyin isterseniz ilk açtığınız pencerede radyo çalacaktır ama ikinci açtığınız pencerede hata yazısı çıkacaktır yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

iste adresi

http://www.prensesfm.tk/[/CODE]

dostlar bende bu konuyu arastırdım cok basıt bır yontem buldum pcye sanal isletim sistemi yukleyeceksın ordan 2 tane flatcast radyosunada gırebılırsın.....eger soru sorucaksanız nasıl program oldugu nette var sanal xp kurma hakkında kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...