Jump to content

Dl Dvd'yi 2'ye Bölme

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar Elimde Call of Duty Modern Warfare 2'nin İSo Dosyaları Mevcut Yanlız Bi sorun var ben bunu 3 DVD olarka yapmak İstiyorum Elimdeki DVD nin Bitanesi 8.5 GB bunu Nasıl 2 ye Bölebilirim 2 DVD şeklinde Bilgisi olan Arkadaşlar dan Yardım Bekliyorum Teşekkürler.

Bilader Call of Duty Modern Warfare 2'nin İSo Dosyalarını poweriso programı ile bir klasöre çıkart.Sonra Çıkan dosyalaraın tamamının üstüne gel sağ tıkla winrarda arşive ekle de sonra karşına gelen yerden en alttaki ciltlere böl yazan yere 8 gb ise sen bunu 4 gb olarak iki tane olarak ayır.yani oraya 4 gb yaz.sonra sağ taraftaki katı arşiv oluşturu tıkla sonra altan tamamı tıkla.

Winrar olarak deil iso olarak yapmak istiyorum bunu Zaten winrarlı 2 part halinde çıkartınca saf 8.5 Gb iso çıkıyor ben 3 dvd olarak iso yapmam gerek bunu Winrarı hiç karıştırma çıkartmak zaten biton zamanımı alıyo

PowerİSo veya ultra iso ile önce iso dosyasını çıkar.Sonra belirli bir kısmın mesela 4 gb lık kısmını kaplayacak şekilde dosyaları seç sağ tıkla powerisodan kalıba ekle diğerinide böyle yap olur diye tahmin ediyorum.

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...