Jump to content

Windows Ce Masa üstü Bilgisayara Nasıl Kurulur..

Recommended Posts

• 7 ay sonra...

ya arkadaş konu acmı bana yardımcı olmus bende bu konu hakkında konuacıcaktım ama hangi bölüme acayım diye düsünüyordum benim elimde netbook ufagı el bilgisayarı var içimde windows ce diye sistem var ama windows ce yazısından sonra mause geliyor ne ileri nede geri gidiyor ben bune windows ce işletim sistemini nasıl geri yükleyebilirim bir bileniniz varsa yardımlarınızı bekliyorum cok önemli istiram ediyorum ilgilenecek varsa konuyu esgecmesin simdiden yardım eden etmeyenlere tesekkür ediyorum......

Sayın Arkadadaşım,

Windows CE hangi sürüm için soruyorsun?

Sürüm bilmiyorsan elindeki cihazın marka ve modelini söyle.

Ayrıca Windows CE masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış bi sistem değil.

Ama Google da emülatör bulabilirsin yani sanal makine gibi kullanbilirsin ancak.

simdi söle sölim sürüm sectigim yok normalde windows 5.0 6.0 olabilir ama ben bunu bilgisayara degil el bilgisayarına kurcam netbook tarzı azcık ufak bir pc var normal alındıgı zaman üzerinde windows ce olarak yüklü geldi ama sistem göctü sanırsam geri yüklemek istiyorum modeli pc705 cdkj altında böle bişi yazıyor ama ben sanal bir emulotor yanı sistem üzerine deneme maksatlı emulotor istemiyorum ben el bilgisayarına kurcam size örnek bir resim gösterecem el bilgisayarın resimdeki bilgisayara yükliyecem.

69322958.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...