Jump to content

Modifiye Xp(perfect Xp Sp3) Icon Sorunu

Bay_RC

Recommended Posts

arkadaşlar perfect xp sp3 cdsine vista iconları gömülmüş . buna orjinal xp iconlarını tekrar gömmek mümkünmü? Geri getirmek ve bunu tekrardan cd'ye gömmek ve orjinal xp tema ve iconlarını kullanmak istiyorum...

Yardım mı ediyosun yoksa azarlıyomusun anlamadım TugruL . Neyse arkadaşım orjinal xp iconlarını veya icon dosyasını bulabilirsen tuneup utilities programıyla orjinal haline getirirsin kolayca :)

Ben Hiçte Azarlıyor Gibi Bir Anlam Cıkaramadım Ama.....

Yardım mı ediyosun yoksa azarlıyomusun anlamadım TugruL . Neyse arkadaşım orjinal xp iconlarını veya icon dosyasını bulabilirsen tuneup utilities programıyla orjinal haline getirirsin kolayca :)

Bu ara benim uslübuma takılanda çok oluyo anlamadım yau :D :D Oysa gayet iyi niyetle yazıyorum. Hayatım canım bak şöyle yaparsan daha iyi olur gibilerinden yazmak gerekecek herhalde :Q Ayrıca arkadaş Cd ye gömmekten bahsediyor TuneUp ile o iş biraz zor olur. Güncel bir CD yapmak hiçte zor değil. İcon gömmekle uğraşana kadar kendi cd sini yapması daha kolay. Başka bi konuda kota sorunu olduğunu yazmışsın ama bence orjinal bir sp3 indirip onun üzerinde çalışsan daha iyi olur :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...